سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۲۹۸۹۲۷
تاریخ انتشار: ۰۸ آذر ۱۳۹۹- ۳۸: ۰۷
تروردانشمندان ایرانی؛
احسان عباسی گفت: این اقدام کورکورانه دشمن نمی تواند نظام جمهوری اسلامی را از مسیر رشد وبالندگی بازدارد چرا که دشمن بداند که راه این عزیزان ادامه خواهد داشت.

به گزارش خبرگزاری بسیج،"احسان عباسی "،کارشناس مسائل سیاسی درگفتگو با خبرنگار ایلام بیدار با محکوم کردن ترور دانشمند هسته ای شهید فخری زاده گفت: دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی طی سالهای گذشته از هر حربه وحیله ای برای ضربه زدن به نظام استفاده کرده اند یکی از این توطئه ها ترور دانشمندان هسته ای کشورمان است.
این مدرس دانشگاه اظهار کرد: این اقدام کورکورانه دشمن نمی تواند نظام جمهوری اسلامی را از مسیر رشد وبالندگی بازدارد چرا که دشمن بداند که راه این عزیزان ادامه خواهد داشت وهرساله شاهد ان هستیم که جوانان زیادی قصد ورود به این وادی را دارند.


وی افزود:دشمن در مقابله با ایران اسلامی دچار ضعف و یاس شدیدی شده و لذا وقتی نمی تواند مانعی بر سر راه اراده این ملت باشد، دست به ترور می زند.
وی همچنین با اشاره به مخالفت سرسختانه دشمنان نظام با رشد علمی ایران به ویژه در عرصه فناوری هسته ای، گفت: آن ها به هیچ وجه نمی خواهند ملت مسلمان ما در ابعاد مختلف علمی توانمند شود، بلکه همواره دوست دارند ملت ها وابسته و سرسپرده باشند.
عباسی خاطرنشان کرد: آمریکا و اسراییل و هم پیمانان غربی آن ها، ایران هسته ای را خطری جدی برای خود می دانند لذا با انواع شیطنت ها می کوشند جلوی دست یابی کشورمان به فناوری هسته ای را بگیرند.
وی افزود: دشمن به خوبی می داند در فاز نظامی راه به جایی نمی برد و در صورت اعمال این گزینه ، بازنده قطعی خواهد بود، به همین خاطر می کوشد با اقدامات تروریستی، هراس در دل ملت بیندازد؛ کاری که منافقین در سال های ابتدای انقلاب نیز انجام می دادند، اما ملت ما هرگز دست از آرمان های مقدس خویش برنداشته و نخواهد داشت.

عباسی درپایان گفت :باید دستگا های زیربط در راستای شناسایی مسببین این ترور تمام توان وظرفیت خود را بکار گیرند وآنهارا به سزای اعمالشان برسانند.
 

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar