سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۲۹۹۲۶۲
تاریخ انتشار: ۰۸ آذر ۱۳۹۹- ۲۵: ۱۷
در قالب طرح مفتاح الجنه انجام شد:
رئیس سازمان برنامه و بودجه استان تهران به همراه مدیرکل کمیته امداد استان تهران با حضور در منازل چهار خانواده تحت حمایت این نهاد در قالب طرح مفتاح الجنه، آنان را مورد تفقد و دلجوئی قرار داد.

به گزارش خبرنگار استان تهران خبرگزاری بسیج؛مسعود شفیعی ،رئیس سازمان برنامه و بودجه استان تهران به همراه سید ابوالفضل پرپنچی، مدیرکل کمیته امداد استان تهران با چهار خانواده تحت حمایت کمیته امداد اداره منطقه ۱۸ در قالب طرح مفتاح الجنه دیدار کرد.

بنابراین گزارش، دیدار، رئیس سازمان برنامه و بودجه استان تهران با خانواده های تحت حمایت کمیته امداد، پیرو دیدار مدیرکل کمیته امداد استا ن تهران که در ۳۰ مهر ماه انجام شدفه بود ،رئیس سازمان برنامه و بودجه استان تهران برای همکاری با این نهاد در قالب طرح های مشارکتی و حمایتی از جمله طرح مفتاح الجنه اعلام آمادگی نموده بودند.

مجید برزگر،رئیس کمیته امداد منطقه ۱۸ تهران درمورد خانواده هایی که با حضور مدیرکل استان تهران و رئیس سازمان برنامه و بودجه با آنها دیدار شد، گفت: این خانواده ها به علل مختلف از جمله فوت سرپرست، مفقود بودن سرپرست، بیماری و ... تحت حمایت حمایت این نهاد هستند وجه مشترک همه این خانواده ها که از آنها دیدار شد، همگی دارای دو تا سه فرزند دانش آموز یا دانشجو و فرزندان دو تا سه قلو بودند.

رئیس کمیته امداد منطقه ۱۸ تهران، افزود: در این دیدارها مشکلات این خانواده ها بررسی و مقرر شد نسبت به رفع مشکلات این خانواده ها اقدامات لازم انجام شود.

وی، یادآور شد: در پایان نیز با اهداء هدیه توسط رئیس سازمان برنامه و بودجه استان تهران از این خانواده ها تفقد و دلجویی شد.

انتهای پیام/

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar