سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۲۹۹۵۳۰
تاریخ انتشار: ۰۹ آذر ۱۳۹۹- ۳۴: ۱۳
سردار زهرایی در مرند:
رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور با گرامی داشت یاد و نام شهید محسن فخری زاده اظهارداشت: دشمنان بدانند هزاران جهادگر، علم و عمل شهید فخری زاده را به دست می گیرند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از آذربایجان شرقی، سردار زهرایی در افتتاحیه مرکز بهداشت بخش یامچی، با بیان اینکه بسیج مولود انقلاب است و بسیجیان هر تهدیدی را به فرصت تبدیل می کنند، افزود: دشمنان بدانند جهادگران بسیجی با قلم زدن راه علمی این شهید و با قدم زدن عمل جهادی ایشان را ادامه می دهند.

وی ادامه داد: با شهادت این شهید فخری زاده ها در نسل جوان برای جهاد علم و فناوری شکل خواهد گرفت چراکه راه جوانان ما زیر پرچم ولایت و در امتداد عاشوراست و مدل آن را در دفاع مقدس تجربه کرده و به رخ جهانیان کشیدیم و اکنون مدلی برای بلاد اسلامی هستیم.

سردار زهرایی اضافه کرد: مدلی که با شیوع کرونا جهادگران ما در عرصه سلامت به میدان آمدند و دنیا دید دولت هایی را که داعیه متمدن بودن را داشتند چگونه در برابر این بیماری درماندند و ایران چگونه صلابت و اقتدار خود را نشان داد.

وی خاطرنشان کرد: ما همچنان که تفکر مقاومت و حمایت از مطلومان عالم را در دل بلاد کفر جا دادیم و نشر دادیم جبهه خدمت رسانی و حرکت جهادی را هم شکل خواهیم داد.
سردار زهرایی در بخش دیگر صحبت های خود با اشاره به فرمایش رهبر فرزانه انقلاب بیان داشت: طبق فرموده رهبر انقلاب ما در داشتن منابع در دنیا سرآمد هستیم ولی متاسفانه در استفاده درست از این منابع ضعف فراوان داریم.
رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور ادامه داد: امروز محرومیت زدایی، مردم پایه کردن اقتصاد و مبارزه با فقر و فساد برای سپاه و بسیج یک ماموریت اساسی است و می کوشد با تمام توان همچنان که در دوران دفاع مقدس به میدان آمد برای تحقق این ماموریت نیز به میدان آمده و افتخار دیگری به کارنامه درخشان خود بیافزاید.

دشمنان بدانند هزاران جهادگر علم و عمل فخری زاده را ادامه می دهند

افتتاح پایگاه سلامت بخش یامچی با حضور سردار زهرایی مسول بسیج سازندگی کشور ظهر امروز افتتاح شد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: