سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۳۰۳۴۰۳
تاریخ انتشار: ۲۴ آذر ۱۳۹۹- ۴۷: ۲۰
سیستم ها و بنگاههای هوشمند، آن مجموعه هایی هستند که به مشتریان خود آن اطمینان لازم و کافی را ارائه دهند که در هر صورت پشتیبان آنها بوده و در مواقع نیاز، به سرعت آنها را حمایت و هدایت می کنند.

تا به حال شده که در استفاده از نرم افزاری جدید در دنیای دیجیتال به مشکل برخورده باشید؟ آری؛ آشفتگی و سراسیمه گی اولین واکنشی است که افراد در این حالت از خود بروز می دهند. این آشفتگی برای آن است که معمولا افراد در این هنگام خود را بی پناه یافته و البته بعضی نیز یا کسی را برای یاری خود نمی یابند یا با رو دربایستی های مرسوم، ترمزی برای خود تعبیه کرده تا به افراد دیگر کمتر مراجعه کنند.

 این دور باطل باعث خواهد شد تا مشکل قرص و محکم بر سر جای خود میخکوب شده و البته کار جلو نرود.

این تازه قسمت زیبای ماجراست! روی بد تر آن این است که در استفاده از خدمات، مشکلی اساسی تر پدید آید که لزوما نیازمند مداخله سیستمی قدرتمند است تا مکشل را از پیش پای ما بردارد. تصور کنیم که در شبی تعطیل و در حالی که نیازمند وجه نقد از عابر بانک هستیم سارقان از خدا بی خبر، از راه رسیده و با آگاهی از رموز شخصی ما، قصد شومی برای براشت از حساب های ما کرده اند.

 در اینصورت است که لاجرم مداخله سیستمی قدرتمند و هوشیار احتیاج است تا هدف سارقین را ناکام ساخته و نگذارند تا سیستم دچار خطا شده و حقی از ما ضایع شود.

این مثال تنها برای تقریب یافتن ذهن مخاطب بود تا اهمیت ارتباط کامل یک مجموعه با مشتریانش فهم و درک شود.

این اهمیت از آن جهت مهم است که دریابیم سیستم ها و بنگاههای هوشمند، آن مجموعه هایی هستند که به مشتریان خود آن اطمینان لازم و کافی را ارائه دهند که در هر صورت پشتیبان آنها بوده و در مواقع نیاز، به سرعت آنها را حمایت و هدایت می کنند.

از اینروست که مراکز  امداد مشتریان د رمجموعه های کارا و هدفمند، همواره در راستای تحقق بیش از پیش اصل مشتری‌مداری و با هدف راهنمایی و پاسخگویی نظام‌مند، سریع و بدون محدودیت زمانی و مکانی به مشتریان و پیگیری مشکلات، شکایت‌ها و پیشنهادات ایشان راه‌اندازی می شوند.

امداد رسانی به مشتریان با اهداف مختلفی همراه می شود از جمله آنکه ارتقاء سطح خدمت‌رسانی مطابق با اصل مشتری‌مداری، حمایت و پشتیبانی از مشتریان در راستای پیگیری و رفع نظام‌مند مشکلات و شکایات مشتریان، تسهیل و تسریع فرایند اطلاع‌رسانی به مشتریان، سهولت پاسخگویی به سوالات و مشکلات مشتریان فارغ از محدودیت‌های زمانی و مکانی، ایجاد ارتباط دوسویه بین مجموعه ها و مشتری به شکل کارا و اثربخش می تواند در این اهداف مد نظر قرار گیرد.

اما بانک ایران زمین نیز که جزو مجموعه های بزرگ اقتصادی کشور است در همین راستا و بر پایه اصل مشتری مداری، مرکزی 24 ساعته  به منظور امداد رسانی به مشتریان خود دارد که در صورت بروز هرگونه مشکل و معضلی، به سرعت در حمایت و هدایت و راهنمایی مشتری اقدام نموده و در اسرع وقت، پیگیری و به انجام رساندن آن را تعقیب میکنند.

در همین زمینه بود که چندی قبل،

معاون عملیات بانکی بانک ایران زمین به همراه مدیران امور شعب استان تهران، امور شعب استان ها و روابط عمومی، در راستای ارزیابی خدمات مرکز ارتباط با مشتریان از این مرکز دیدار کردند.

هادی قدیمی در این بازدید با اشاره به شرایط پیش آمده در خصوص بیماری کرونا و علاقه کمتر مشتریان جهت مراجعه به بانک، از همکاران مرکز تماس در خواست کرد تا با راهنمایی دقیق و کامل مشتریان و ارائه خدمات نوین در زمان آن ها جهت امور بانکی صرفه جویی شود.

وی همچنین گفت: در حال حاضر بسیاری از خدمات بانکی در بانک ایران زمین در بستر بانکداری دیجیتال قابل ارائه است و مشتریان کمترین نیاز را برای حضور در شعب دارند.

وی با تاکید بر این موضوع که تمامی پروتکل های بهداشتی در شعب سراسر کشور بانک ایران زمین رعایت می شود ، بیان کرد: کارکنان بانک در شعب تلاش می کنند با آماده سازی تمامی موارد بهداشتی خدماتی که باید حضوری ارائه شود را در بهترین زمان ممکن ارائه دهند اما مرکز ارتباط با مشتریان به عنوان نقطه وصل در تمامی ساعات شبانه روز بهترین راهنما برای مشتریان و همکاران شعب هستند.

در سه حوزه مختلف خدمات به مشتریان ارائه می شود، اظهار داشت: در مرکز ارتباط با مشتریان بانک ایران زمین در سه حوزه امداد مشتریان، امداد شعب و حوزه پاسخگویی قضائی به شرکت کاشف بانک مرکزی به صورت شبانه روزی (۲۴×۷) خدمات ارائه می شود و به زودی شاهد رونمایی از خدمات جدید این مرکز برای مشتریان بانک خواهیم بود.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: