سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۳۱۱۴۲۸
تاریخ انتشار: ۰۷ بهمن ۱۳۹۹- ۵۰: ۰۹
نماینده دوره یازدهم مجلس در گفتگو با خبرگزاری بسیج:
فاطمه رحمانی گفت: بسیج یکی ازسازمان های سالم درصدد است در عرصه اقتصاد به سمت تولید دانش، خلاقیت، نوآوری و عرصه فناوری کشورمان پیش رود.بسیج در توسعه منابع انسانی تدابیر مناسب و کوشش جمعی و برنامه ریزی شده دارد.

فاطمه رحمانی نماینده دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری بسیج، اظهار داشت: بسیج به عنوان یکی از نهادها و سازمان های سالم درصدد است تا در عرصه اقتصاد به سمت تولید دانش، خلاقیت، ابتکار، نوآوری و تولید و عرصه فناوری کشورمان پیش رود.

وی با بیان اینکه بسیج در توسعه منابع انسانی تدابیر مناسب و کوشش جمعی و برنامه ریزی شده دارد افزود: لازمه رسیدن به مرز توسعه یافتگی رعایت مواردی همچون آموزش ها، مهارت ها ی عمومی و تخصصی ، ایجاد امید و نشاط و هویت بخشی به جامعه است تا با نظارت بر توزیع مناسب درآمد و مایحتاج روزانه مردم اقشار ضعیف و متوسط را بیشتر مورد توجه قرار دهد.

رحمانی در خاتمه خاطرنشان کرد: بسیج می تواند با درنظرگرفتن تمهیدات لازم عرصه اقتصادی را در تعامل با داخل و خارج قرار داده و مانعی برای گشودن دروازه های خارجی و بازار مصرف کالاهای خارجی در کشورمان شود.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar