سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۳۱۲۷۱۳
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۳۹۹- ۱۴: ۱۸
استمرار تامین مطمئن انرژی:
مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل گفت: مشترکین برق با کاهش حداقل دو درجه دمای منازل امکان استمرار تامین انرژی را فراهم کنند.
 لزوم کاهش مصرف گاز و برق
 
به گزارش خبرگزاری بسیج از اردبیل ، حسین قدیمی اظهار داشت: با توجه به قطعی‌های اخیر تنها با ده درصد کاهش مصرف گاز و برق، امکان استمرار تأمین مطمئن گاز و برق در کشور فراهم خواهد بود.

وی با بیان اینکه خاموشی‌های ایجاد شده قابل برنامه‌ریزی از قبل نبوده است، افزود: به دلیل افزایش مصرف برق و گاز در بخش خانگی و تجاری و محدودیت سوخت تحویلی به تعدادی از نیروگاه‌ها، خاموشی‌های پراکنده در برخی مناطق اعمال شده است.

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل تصریح کرد: از مردم تقاضا داریم با کاهش حداقل ۱ تا ۲ درجه از دمای منازل و محل کار و مدیریت مصرف گاز و برق، امکان استمرار تأمین انرژی را برای همه هموطنان فراهم آورند.

قدیمی تصریح کرد:زنجیره تولید، انتقال فوق توزیع و توزیع برق، فرایندی است که شرکت‌های توزیع در پیشانی آن قرار دارند و هرگونه مشکل و عیب حادث شده در این مراحل در شرکت‌های توزیع برق نمایان می‌شود.

وی افزود: با توجه به اینکه امسال مصرف گاز ۳۰ درصد افزایش یافته است به همین دلیل سوخت نیروگاه‌ها با کمبود مواجه شده که انتظار داریم مردم در مصرف گاز و برق صرفه‌جویی لازم را داشته باشند و لامپ‌های اضافی را خاموش کنند تا شاهد خاموشی و قطعی برق نباشیم.
 
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: