سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۳۱۲۷۸۸
تاریخ انتشار: ۲۶ دی ۱۳۹۹- ۰۸: ۱۱
یادداشت//محمد عبداللهی
انصافا این ضرب المثل انگلیسی بسیار درست است که: «بهترین جا برای پنهان کردن هر چیز بسیار محرمانه و مهم، قرار دادن آن در معمولی ترین وعلنی ترین موقعیت ممکن است.

به گزارش خبرگزاری بسیج زنجان؛ اسناد تصریح شده نویسنده‌های آمریکایی شجاعی همچون مرحوم گریوز که جان خود را در راه افشاگری فدا کردند و مدارک مستند پژوهشگرانی غربی همچون دکتر مولونی پیش و بیش از همه چیز ثابت کننده خباثت برخی لیبرال‌های قلم به دست و تریبون دار است که عادت به کوبیدن تلاش‌های وطنی و واکسن‌های ایرانی نظیر «کووییران» و حلوا حلوا کردن اسلحه‌های بیولوژیک آمریکایی و شرکت‌های داروسازی جنایتکار نظام سلطه کرده اند.


انصافا این ضرب المثل انگلیسی بسیار درست است که: «بهترین جا برای پنهان کردن هر چیز بسیار محرمانه و مهم، قرار دادن آن در معمولی‌ترین وعلنی‌ترین موقعیت ممکن است؛ و معقول‌ترین راه پنهان کردن دکتر «رابرت چارلز گالو» Robert Charles Gallo سازنده جانی ویروس آزمایشگاهی اچ آی وی تقدیم جایزه جهانی نوبل پزشکی به او بابت اکتشاف بیماری ایدز است.

باورش سخت است، اما این حقیقت دارد که یک نویسنده از جان گذشته به اسم مرحوم دکتر «بوید گریوز» Boyd Graves در سال ۲۰۰۱ در کتاب ارزشمند و افشاگرانه اش از نقش شرکت داروسازی جنایتکار «فایزر» آمریکایی در اجرای پروژه فدرال نسل کشی سیاه پوستان آمریکایی و آفریقایی پرده برداری می‌کند

و از یاد نبریم که این نویسنده شجاع که در آستانه پنجاه و شش سالگی به جرم افشاگری در خصوص مافیای آمریکایی فایزر به شکل بزدلانه‌ای با ایدز و سرطان، ترور بیولوژیک می‌شود و در ۲۰۰۹ توسط دولت فدرال حذف فیزیکی می‌شود یک جعبه سیاه ارزشمند است که درست دو دهه قبل از اپیدمی کرونا در دنیا از مافیای شرکت داروسازی آمریکایی فایزر و پروژه فوق سری نسل کشی سیاه پوستان آمریکا و آفریقا در کتاب و سخنرانی هایش پرده برداری کرده است.

در کتاب ارزشمند مرحوم دکتر گریوز یعنی The Evidence of the Laboratory Birth of AIDS (کتاب: مستندات تولد آزمایشگاهی ایدز) آنچنان واضح جنایت کاری‌های بیولوژیک شرکت داروسازی فایزر بر اساس اسناد و مدارک دقیق به تصویر کشیده شده است که کوچکترین تردیدی برای رمزگشایی از دلیل اصرار بر سرمایه گذاری سنگین این مافیای کثیف قتل عام بیولوژیک همسو با اهداف پلید نسل کشی باقی نمی‌گذارد
و نشان میدهد فایزر هم مثل سازمان بهداشت جهانی (WHO)، از بازو‌های اجرایی دولت فدرال آمریکا در عملیاتی کردن پروژه‌های قتل عام بیولوژیک هستند.

مرحوم دکتر گریوز در کتابش مدارک مربوط به اقدامات ننگین فایزر در معیت سازمان بهداشت جهانی در تولید انبوه میلیون‌ها گالن واکسن رایگان آبله، هپاتیت، آنفولانزا و فلج اطفال به مقصد آفریقا را ارائه می‌کند. واکسن‌هایی که در واقع، حاوی ویروس ایدز بودند. او بر اساس اسناد محکم و بلامنازع پروژه فوق سری «اسپشیال وایرس پنتاگون» را در سال ۲۰۰۱ رسوا می‌کند.
وی پیش از آن و در سپتامبر ۱۹۹۸ اولین شکایت رسمی خود را علیه دولت فدرال تقدیم دادگاه عالی کرد.

در حالیکه در سال ۲۰۰۱ دادگاه استیناف و وزارت دادگستری دستور به مختومه کردن دادخواست او نموده و همزمان پروژه ترور شخصیت وی در رسانه‌ها کلید می‌خورد.

مرحوم دکتر گریوز در کتاب ارزشمندش بر اساس شواهد و مستندات رسمی از دسیسه‌ها و اجحاف همه جانبه سازمان بهداشت جهانی نسبت به تلاش‌های دکتر «مروین انتلمن» Mervin Antelman کاشف داروی ضد ایدز «تتراسیل» Tetrasil نیز رمزگشایی می‌کند.

شاید باورش برای اذهان عامه دشوار باشد، ولی گریوز اسنادی غیرقابل انکار رو می‌کند که نشان میدهند سازمان بهداشت جهانی دبلیو اچ او به عنوان بازوی اجرایی نظام سلطه در نسل کشی‌های بیولوژیک، تولید تنها داروی اکتشافی و موثر در درمان ایدز در جهان یعنی تتراسیل را بدون مشاهده هیچ گونه ساید افکت نامطلوب، ممنوع اعلام می‌کند و همه دوز‌های توزیع شده آن در آفریقا را جمع آوری می‌کند.

مرحوم گریوز برای تصریح بر جنایات بیولوژیک نظام سلطه در معیت سازمان بهداشت جهانی و توسط بازو‌های اجرایی نظیر فایزر، غول بزرگ داروسازی آمریکایی، جعبه سیاه بایگانی‌های دکتر «جان مولونی» John moloni را نیز می‌گشاید و اسنادی فوق سری از پروژه نسل کشی بیولوژیک فدرال موسوم به «ام. کا- نااومی» NAOMIv را افشا می‌کند. جالب است بدانیم دولت فدرال عبارت NAOMI را برای پروژه بظاهر پزشکی خود برمی گزیند که سرنام عبارت انگلیسی Negroes are Only Momentary Individuals به معنای «سیاهپوستان، اشخاصی موقتی هستند» است.

اسناد تصریح شده نویسنده‌های آمریکایی شجاعی همچون مرحوم گریوز که جان خود را در راه افشاگری فدا کردند و مدارک مستند پژوهشگرانی غربی همچون دکتر مولونی پیش و بیش از همه چیز ثابت کننده خباثت برخی لیبرال‌های قلم به دست و تریبون دار است که عادت به کوبیدن تلاش‌های وطنی و واکسن‌های ایرانی نظیر «کووییران» و حلوا حلوا کردن اسلحه‌های بیولوژیک آمریکایی و شرکت‌های داروسازی جنایتکار نظام سلطه کرده اند؛ و همچنین سندی محرز بر رسوایی کدخدا پرستان وطنی مزدور و گزافه گویی است که در مقابل منویات اخیر رهبر معظم انقلاب در ممنوعیت واکسن فایزر همراه با رسانه‌های نظام سلطه ابراز و اظهار وجود کرده اند!

محمد عبدالهی
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar