سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۳۱۳۷۱۴
تاریخ انتشار: ۰۱ بهمن ۱۳۹۹- ۲۹: ۰۰
هشدار مدير عامل سازمان بهشت زهرا (س) به شهروندان:
مديرعامل سازمان بهشت زهرا (س گفت : شرایط آمار فوت کرونا در تهران دقيقاً شبيه ارديبهشت ماه است و در صورت بی توجهی به دستورالعمل های بهداشتی به شرايط سخت آبانماه ٩٩ باز خواهیم گشت.

به گزارش خبرنگار استان تهران خبرگزاری بسیج، سعید خال مديرعامل سازمان بهشت زهرا (س) با تاكيد بر سخنان وزير بهداشت و توصیه های دکتر زالی رئیس ستاد كروناي تهران گفت : شرایط آمار فوت کرونا در تهران دقيقاً شبيه ارديبهشت ماه است و در صورت كوچكترين غفلت و بی توجهی به توصیه ها و دستورالعمل های بهداشتی به شرايط  سخت و بحراني آبانماه ٩٩ باز خواهیم گشت.

سعید خال افزود : بخشي از رعايت پروتكل ها به شهروندان عزيزمان باز ميگردد و بخشی نیز به نهادها و مسئولان ذيربط و جلوگيري از آزادسازيهاي بي رويه باز ميگردد .

 سعید خال مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س) با تاکید بر ادامه روند رعایت پروتکل ها و محدویت ها تصریح کرد: در صورت كوچترين غفلت از طرف مردم خداي ناكرده به شرايط سخت و غير قابل تصور آبانماه باز خواهيم گشت ، لذا بايستي رعايت پروتكل هاي بهداشتي همچنان در دستور کار قرار گیرد.

مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س) شرایط و اوضاع فعلی را شکننده خواند و گفت : نباید از یک سوراخ دوبار گزیده شویم و بر تمامی مسئولان و دست اندرکاران و نهادهای مختلف است که تا شرایط اطمینان بخش ، رعایت پروتکل های بهداشتی را جدی گرفته و محدودیت ها را رعایت کنند.

وي افزود توصیه ما به شهروندان همچنان رعایت فاصله گذاری اجتماعی و زدن ماسک و رعایت توصیه های ستاد ملی کرونا است و تاکید می کنیم که نباید با شنیدن آمارهای کاهشی که می تواند موقتی باشد دچار بی تفاوتی نسبت به رعایت دستورالعمل ها شویم و جدی بودن خطر را فراموش کنیم.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: