سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۳۱۴۹۴۳
تاریخ انتشار: ۰۷ بهمن ۱۳۹۹- ۳۹: ۱۱
معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش مراغه:
تبریز- معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش مراغه گفت: ۶۶ دستگاه تبلت با مشارکت آموزش و پرورش و کمیته امداد به دانش آموزان نیازمند در مراغه اهدا شد.

به گزارش خبرگزاری بسیج از آذربایجان شرقی، سروری زاد افزود: ۶۶ دستگاه تبلت به همت مرکز نیکوکاری آموزش و پرورش مراغه و مشارکت کمیته امداد با صرف ۱۹۰ میلیون تومان تهیه و به دانش آموزان نیازمند در مراغه اهدا شد.

وی ادامه داد: با هدف بهره مندی دانش آموزان بی بضاعت از شبکه آموزشی شاد تاکنون ۱۹۵ دستگاه تبلت به صورت مشارکتی در دو مرحله برای دانش آموزان تامین شده است.

سروری زاد اضافه کرد: از ابتدای بازگشایی مدارس در مراغه برای ۳۵۰ دانش آموز به همت خیران، اولیای مدارس و معلمان تبلت و گوشی تلفن همراه تهیه شده است.

معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش مراغه گفت: از زمان بازگشایی مدارس آموزش و پرورش و کمیته امداد ۴۵۰ میلیون تومان برای تهیه تبلت و گوشی  دانش آموزان هزینه کرده اند.

وی افزود: هم اکنون ۷۰۰ نفر دانش آموز برای استفاده از فضای مجازی شاد فاقد گوشی تلفن همراه و تبلت هستند.

سروری زاد از خیران خواست آموزش و پرورش و کمیته امداد را در تامین گوشی برای دانش آموزان کمک و یاری کنند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: