سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۳۲۰۷۲۱
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۹- ۵۴: ۰۹
رئیس کمیته حقوق بشر مجلس شورای اسلامی:
نقلاب اسلامی ملت ایران با استقرار نظام جمهوری اسلامی به رهبری حضرت امام روح الله (ره)، ارزش ها و مفاهیم دینی و ... از مردمی ترین انقلاب های جهان بوده و هست و خواهد بود و همچنین تنها ترین انقلابی است که با گذشت بیش از چهار دهه از دوران پر افتخار خود، همچنان با صلابت و استوار به آرمان های خود از کرامت و اصالت ،شعارها و گفتمانش که همان گفتمان اسلام ناب محمدی(ص) توسط امت انقلابی صیانت شده و خواهد شد و اینک وارد دومین مر حله ی خود سازی و جامعه پردازی و تمدن سازی شده است.

به گزارش خبرگزاری بسیج،زهره الهیان رئیس کمیته حقوق بشر مجلس شورای اسلامی به مناسبت فرارسیدن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی بیانیه ای صادر کرد.

در این بیانیه آمده است:

ملت فرهیخته و انقلابی و با بصیرت ایران اسلامی ۴۲ سال در برابر سنگین ترین فشارهای سیاسی ، اقتصادی ، تهاجم های نظامی و فرهنگی محکم و استوار مقاومت کردند که هر کدام از آنها برای نابودی و به زانو در آوردن یک ملت کافی بود .

و اما امروز مردم عزیز کشورمان با اتکاء به قدرت لایزال الهی و با اطاعت از رهبر و مقتدای خویش حضرت آیت الله العظمی خامنه ای،به سوی آرمانهای انقلابی قدم بر داشته و با روحیه اعتماد به نفس و امید به آینده روشن خود اینگونه دشمنان را سراسیمه و مضطرب نموده است و چراکه به برکت وجود انقلاب اسلامی با رو شدن دست قدرت های استکباری و چپاولگر به خصوص آمریکای جنایتکار که سال هاست چهره ی کریه واقعی خودشان را پشت نقاب تمدن و مدرنیته ... و شعار های دروغین تو خالی چون دموکراسی و حقوق بشر پنهان کرده است .

امروز ماهیت واقعی آنها برای تمام مردم دنیا ثابت شده و ملتها آنها را با صفاتی همچون بی منطق ، زورگو ، قانون شکن ، تروریست و اشغالگر می شناسند .

سر دمداران این دولت های استکباری در مورد تروریسم و حقوق بشر طوری سخن گفته و اظهار نظر می کنندکه بیشتر مضحکه ای برای افکارعمومی جهان شده اند !

برای مردم دنیا و ملت های قربانی تروریسم و حقوق بشر نیز مشخص شد چه کسانی دستور ترور و به شهادت رساندن سردار دلها حاج قاسم سلیمانی و شهید فخری زاده را داده اند....

 

انقلاب اسلامی ملت ایران با استقرار نظام جمهوری اسلامی به رهبری حضرت امام روح الله (ره)، ارزش ها و مفاهیم دینی و ... از مردمی ترین انقلاب های جهان بوده و هست و خواهد بود و همچنین تنها ترین انقلابی است که با گذشت بیش از چهار دهه از دوران پر افتخار خود، همچنان با صلابت و استوار به آرمان های خود از کرامت و اصالت ،شعارها و گفتمانش که همان گفتمان اسلام ناب محمدی(ص) توسط امت انقلابی صیانت شده و خواهد شد و اینک وارد دومین مر حله ی خود سازی و جامعه پردازی و تمدن سازی شده است.
امید است گام دوم با شور ونشاط هرچه بیشتر بسوی تمدنی نوین برداشته شود.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar