سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۳۲۲۹۹۲
تاریخ انتشار: ۰۳ اسفند ۱۳۹۹- ۵۸: ۱۱
فرمانده ناحیه سپاه هندیجان از توزیع ماسک در هندیجان وشهرزهره بخش چم خلف عیسی باهمت بسیجیان گروه جهادی شهری و روستایی خبر داد.

سرهنگ دوم پاسدار روح الله قاسمی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج در هندیجان اظهار داشت: بیش از ۷۵۰ ماسک به همراه مواد ضدعفونی با تلاش همیشگی پایگاه مقاومت بسیج شهید اردشیر قنواتی حوزه مقاومت بسیج شهید آوینی شهرزهره بخش چم خلف عیسی شهرستان هندیجان در میان اهالی بخش چم خلف عیسی توزیع شدند.

 

وی افزود: در اقدامی جهادی پایگاه مقاومت بسیج شهید نادر رعیت روستای مشراگه در قالب طرح سردار شهید حاج قاسم سلیمانی باهمکاری بهورزان روستای مشراگه وشیری برنامه پایش و آموزش وگندزدایی در این روستاها انجام گرفت که جای تقدیر دارد .

 

وی بابیان پایش مناطق شهرستان هندیجان درپیشگیری ویروس کرونا گفت: شهرستان هندیجان در وضعیت خطر ناک کرونایی قرار گرفته که انتظار می رود تمامی آحاد مردم پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی را باجدیت رعایت کنند و همچنین اقدامات پایشی و نظارت در قالب طرح سردار شهید حاج قاسم سلیمانی باهمکاری شبکه بهداشت ودرمان و همراهی داوطلبان جمعیت هلال احمر شهرستان هندیجان وسایرین در حال انجام است و با توکل برخدا ادامه دارد.

 

سرهنگ دوم پاسدار روح الله قاسمی فرمانده ناحیه سپاه هندیجان عنوان کرد : تاریشه کنی ویروس منحوس کرونا اقداماتی با موضوعات مراقبتی ، حمایتی و نظارتی در قالب طرح سردار شهید حاج قاسم سلیمانی با تلاش همیشگی طرح شهید علی هاشمی حوزه ها بسیجیان پایگاه هاناحیه سپاه هندیجان با همراهی شبکه بهداشت ودرمان ادامه دارد و از هیچ گونه تلاشی در این راه ارزشمند برای خدمات رسانی به مردم کوتاهی نخواهد شد.

 

وی با اشاره به توزیع بسته های کمک معیشتی بیان کرد : بسته های کمک معیشتی همچنان در میان نیازمندان و خانواده های آسیب دیده از ویروس کرونا با همکاری خوب و تاثیر گذار گروه های جهادی شهرستان هندیجان توزیع می شوند و خدمت به مردم افتخار است.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: