سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۳۲۳۱۹۳
تاریخ انتشار: ۰۴ اسفند ۱۳۹۹- ۴۴: ۱۰
نیــــکزاد:
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: همواره با پیگیری رفع مشکلات زیربنایی هم‌وطنان، تقویت طرح‌های بنیادین اقتصادی، فرهنگی و... کشور و استان از جمله راه آهن اردبیل، کوشیده‌ام.

‏فرصــــت کوتاه خـــــدمت‌گزاری را باید قـــــدر دانست

به گزارش خبرگزاری بسیج از اردبیل، علی نیکزاد در سالروز اعلام نتایج انتخابات مجلس شورای اسلامی ۹۸، در صفحه توئیتر خود اظهار کرد: برای انجام بهین وظیفه با پی‌گیری رفع مشکلات زیربنایی هم‌وطنان، تقویت طرح‌های بنیادین اقتصادی، فرهنگی و... کشور و استان از جمله راه آهن اردبیل، کوشیده‌ام.

متن کامل این توئیت به شرح ذیل است:

"پارسال در چنین روزی، با اعلام نتایج انتخابات مجلس شورای اسلامی و مطابق تصمیم ۱۱۷۶۱۲ نفر از مردم عزیزمان بار دیگر رسالت خطیر خدمت‌گزاری بر عهده‌ام گذاشته شد.

در این مدت، علاوه بر دیدار با حدود ۸هزار نفر از موکلین، ۱۵۰سفر به شهرها و روستاهای حوزه انتخابیه و ۱۴سفر استانی، برای انجام بهین وظیفه با پی‌گیری رفع مشکلات زیربنایی هم‌وطنان، تقویت طرح‌های بنیادین اقتصادی، فرهنگی و... کشور و استان از جمله راه آهن اردبیل، کوشیده‌ام.

‏فرصت کوتاه خدمت‌گزاری را باید قدر دانست و لحظه لحظه آن را مغتنم شمرد."

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: