سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۳۲۳۸۱۰
تاریخ انتشار: ۰۶ اسفند ۱۳۹۹- ۵۷: ۱۸
جانشین ناحیه مقاومت بسیج اندیمشک:
طی مراسمی با حضور جانشین ناحیه مقاومت بسیج اندیمشک از مجموعه فرهنگی پژوهشی تاریخ شفاهی شهید زیوداری بازدید کرد.

سرهنگ پاسدار سید عطالله موسوی در این دیدار با نویسنده کتاب نعمت جان که توسط جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی (شهید زیوداری) منتشر شده است، دیدار و گفتگو کرد.
جانشین ناحیه مقاومت بسیج اندیمشک در این برنامه، گفت: نشر کتاب و فرهنگ دفاع مقدس کار ماندگاری است، که نباید از آن غافل شد.
سید عطاءالله موسوی افزود: در راستای انتشار این کتاب و کتب دیگر کارهای ارزشمندی انجام دادیده که برای نشر فرهنگ دفاع مقدس در این خطه لازم و ضروری است.
وی در ادامه افزود: مجموعه بسیج شهرستان اندیمشک با تمام توان در راستای حفظ و نشر ارزش های دفاع مقدس گام بر می دارد و همکاری های لازم در این زمینه خواهد داشت.
سرهنگ موسوی گفت: هر کجا کار ارزشمندی انجام می شود باید قدردان آن بود و تقویت کارهای ارزشی امری لازم است و آرمانهای انقلاب راباید تقویت کرد.
جانشین ناحیه مقاومت بسیج اندیمشک، افزود: وظیفه هر مسئولیست که در این عرصه گام بردارد و به پاس این زحمات که شما کشیده آید، محتوی این کتاب دقت مطالعه خواهد شد .
کتاب نعمت جان، روایتی از یک بانوی اندیمشکی است که ارزشمندترین داشته خودش را وقت اسلام انقلاب و همسری جانباز کرده است.
این کتاب سعی کردته تا با نشر گوشه ای از زوایای زندگی این بانو نشان دهد که شهرهایی مثل اندیمشک نقش بسزا و مهمی در تاریخ جنگ داشته اند اما انچنان که باید و شاید این نقش برای همگان پیدا نیست.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: