سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۳۲۴۳۰۴
تاریخ انتشار: ۱۰ اسفند ۱۳۹۹- ۳۵: ۰۱
به منظور بررسی مسائل و مشکلات شبکه تبلیغی استان بوشهر، نشست امامان روستا و مدیران پایگاه فرهنگی اجتماعی این استان در روستای محمدعامری تنگستان برگزار شد.

نشست استانی امامان روستا و مبلغان پایگاه‌های فرهنگی اجتماعی بوشهر برگزار شد

به گزارش خبرگزاری بسیج از بوشهر، این نشست با حضور حجت‌الاسلام محمدرضا طاهری مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر، حجت‌الاسلام والمسلمین صادق عیدی، مدیر‌کل ساختارهای تربیت قرآنی سازمان دارالقرآن، حجت‌الاسلام محمد قادری معاون فرهنگی، پژوهشی و آموزشی تبلیغات اسلامی بوشهر و روحانیون طرح امام محله و امام روستا و مدیران پایگاه‌های فرهنگی اجتماعی استان در روستای محمدعامری تنگستان برگزار شد.

در این نشست شرکت‌کنندگان به بیان انتظارات خود از اداره کل و اقتضائات و مشکلات محیط تبلیغی خود و همچنین مسائلی از قبیل نحوه ارتقاء وضعیت معیشت طلاب، سازماندهی برنامه‌های فرهنگی مبلغین، ساماندهی سامانه آموزشی مبشران، ارائه آموزش‌های کاربردی و به روز به مبلغین، استفاده از ظرفیت روحانیون مستقر استان در امر آموزش و تجهیز و تعمیر خانه های عالم پرداختند.

نشست استانی امامان روستا و مبلغان پایگاه‌های فرهنگی اجتماعی بوشهر برگزار شد

مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر در ادامه این برنامه به تشریح سیاست‌ها و برنامه‌های تبلیغات اسلامی استان در خصوص ارتقاء و توسعه سطح فرهنگی و علمی و همچنین راهکارهای بهبود وضعیت معیشتی مبلغان عضو شبکه تبلیغی استان پرداخت.

حجت‌الاسلام طاهری تصریح کرد: انتظاری که از طلبه‌ها برای ورود به طرح‌های سازمان، اعم از طرح امام محله و روستا و همچنین طرح پایگاه‌های فرهنگی - اجتماعی وجود دارد با امکانات و تسهیلاتی که برای آنها تهیه شده هیچ تناسبی ندارد و در حالی که حداقلی از پرداختی به آنها انجام می‌شود، انتظارات حداکثری از آنها مطالبه می‌شود، در عین حال کمبود منابع و حمایت‌ها نباید خللی در انجام رسالت الهی تبلیغ دین توسط ما وارد کند.

نشست استانی امامان روستا و مبلغان پایگاه‌های فرهنگی اجتماعی بوشهر برگزار شد

وی در بخش دیگری از سخنان خود با تأکید بر لزوم حرکت در جهت تولید محتوای تخصصی در زمینه مسائل فرهنگی افزود: در بحث آموزش روحانیون، هیچ کدام از ما از علم و توانمندی فعلی خود به صورت کامل راضی نیستیم و معتقدیم همه باید در مسیر رشد قرار بگیریم و طبیعتا قدم اول رشد آموزش است.

نشست استانی امامان روستا و مبلغان پایگاه‌های فرهنگی اجتماعی بوشهر برگزار شد

در بخش دیگری از این مراسم حجت‌الاسلام والمسلمین صادق عیدی، مدیر‌کل ساختارهای تربیت قرآنی سازمان دارالقرآن الکریم به تشریح طرح توسعه برگزاری جلسات خانگی قرآن «نورالثقلین»، با همکاری شبکه تبلیغی پرداخت و رویکرد توسعه بحث‌های تربیتی قرآن با محوریت فعالیت‌های مردمی در سطح جامعه توضیحاتی را تشریح کرد.
انتهای پیام/

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar