سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۳۲۴۳۹۲
تاریخ انتشار: ۰۹ اسفند ۱۳۹۹- ۳۵: ۱۵
عضو کمیسیون تلفیق بودجه مجلس مطرح کرد؛
محمدمهدی زاهدی گفت: اگر افزایش نرخ ارز با این بهانه توسط دولت صورت گرفته تا بتواند کسری بودجه خود را جبران کند، بزرگترین جفا در حق مردم بوده چرا که معیشت مردم را به خطر افتاده است.
به گزارش خبرگزاری بسیج، محمود واعظی رئیس دفتر رئیس جمهور در اظهاراتی افزایش نرخ دلار را کار دولت بیان کرد و گفت: ما این کار را کردیم تا بتوانیم اقتصاد کشور را اداره کنیم.

وی در سخنانش عنوان کرد: تا امروز دشمنان بگویند که فشار حداکثری شکست خورده و امروز ایران در موضع قدرت است، طی سه سال گذشته ما در جنگ تمام عیار اقتصادی بودیم و در این شرایط صادرکنندگان مجبور بودند ارز حاصل از صادرات را به کشور وارد کنند تا بتوانیم کالاهای اساسی را برای مردم تهیه کنیم.

محمدمهدی زاهدی عضو کمیسیون تلفیق بودجه مجلس گفت: افزایش نرخ ارز به معنی کاهش ارزش پول ملی است، که نتیجه ای جز پایین آمدن قدرت خرید مردم را به دنبال ندارد و به معیشت مردم ضربه وارد می کند.

وی افزود: اگر افزایش نرخ ارز با این بهانه توسط دولت صورت گرفته تا بتواند کسری بودجه خود را جبران کند، بزرگترین جفا در حق مردم بوده چرا که معیشت مردم را به خطر افتاده است.

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس اظهار کرد: راهکار عبور از این شرایط توجه به توانمندی های داخل کشور و حداکثر بهره برداری از آن ها است.

زاهدی توضیح داد: در راستای افزایش تولید و کارآفرینی توجه به اقتصاد دانش بنیان در اولویت قرار دارد، در صورت تحقق این امر می توان بدون اتکا به نفت کشور را به خوبی اداره کرد.

وی یادآور شد: در ۷ سال گذشته دولت اگر به جای توجه ویژه به برجام معطوف به توان داخلی، اقتصاد مقاومتی و بهره گیری مناسب از منابع انسانی کشور شده بود، اکنون کشور با این مشکلات دست و پنجه نرم نمی کرد.

عضو کمیسیون تلفیق بودجه مجلس در پایان خاطرنشان کرد: البته در این شرایط کشور بیش از هر زمان دیگری به همدلی و وفاق نیاز دارد تا بتوانیم با کمک این همدلی اهدافی را که در جهت درآمد زایی و اقتصاد پایدار بدون تکیه بر نفت حرکت می کنند.محقق کنیم.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar