سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۳۲۴۶۰۳
تاریخ انتشار: ۱۰ اسفند ۱۳۹۹- ۴۰: ۱۲
سردار معروفی:
سردار معروفی گفت: امروز دشمنان همه مشکلات را متوجه کسی می‌کنند که راهبر جهان اسلام است در حالی که اگر مسئولان از وی تبعیت می‌کردند کوچک‌ترین مشکل اقتصادی نداشتیم.

به گزارش خبرگزاری بسیج در کرمان ، صبح امروز یادواره شهدای بخش راین با حضور فرمانده سپاه ثارالله  برگزار شد.

سردار معروفی در این مراسم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، امام شهدا و سیدالشهدای جبهه مقاومت شهید سلیمانی اظهار داشت: ما امروز بیش از هر روزی نیاز به ترویج فرهنگ شهادت داریم که این فرهنگ، فرهنگ مصونیت انقلاب اسلامی است.

این مقام مسئول افزود:  شهدای ما جان و آبروی خود را برای بقای دین خدا، حفظ کرامت ، تبعیت از امام ، حفظ تمامیت ارضی کشور و آبروی ملت ایران فدا کردند و وظیفه خود را به خوبی انجام دادند.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان تصریح کرد: در دوران دفاع مقدس توده‌های مردم رسالت و وظیفه خود را به خوبی انجام دادند ،در آن دوره امتحان، امتحان توده‌ها بود و امروز امتحان، امتحان نخبگان است که باید مواظبت کنند تا سربلند از این امتحان بیرون بیایند.

این مقام مسئول گفت: در جنگ نرم سال 88  توده ملت  از نخبگان جلو زدند و امروز شرایط کشور به گونه‌ای است نخبگان باید مراقب باشند که بار دیگر مردم از  آنها سبقت نگیرند.

سردار معروفی بیان کرد: خداوند در قرآن وعده داد که اگر خدا را یاری کنید خدا شما را یاری می‌کند و ثابت قدم می‌دارد و مردم ما در دوران انقلاب و جنگ نابرابر تحمیلی با ایمان به خدا میدان آمدند و خدا آنها را یاری کرد.

وی گفت: ملت ما فقط به خدا توکل کرد و از هیچ قدرت استکباری نترسیدند،  ملت ما با  دست خالی و تنها بودند اما سنت اللهی را باور داشتند.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با اشاره به اینکه دومین مولفه پیروزی ملت ما وحدت بود؛ وحدت برای خدا و حول محور امامت و ولایت تصریح کرد: وحدتی قابل قبول است و عزت و سربلندی به دنبال دارد که حول محور ولایت و در جبهه حق باشد.

وی با اشاره به اینکه در پیروزی انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی شیعه و سنی، تمام اقوام ایرانی و احزاب سیاسی تحت امر ولایت فقیه در کنار هم قرار گرفته و به پیروزی رسیدند گفت: منافع یک کشور و یک ملت بزرگ در میان بود و همه در کنار هم قرار گرفتند همه جنگیدند، شهید دادند و همه پای انقلاب ایستادند.

سردار معروفی با بیان اینکه ولایت مطلقه فقیه و ولی فقیه سومین مولفه پیروزی ماست ادامه داد: اگر این ودیعه اللهی نبود نمی‌توانستیم دو مولفه اول و دوم را در کنار هم قرار داده و مدیریت کنیم. 

وی با بیان اینکه کشوری که روزی مستشاران دیگر کشورها به واسطه حضور در آن حق توحش می‌گرفتند امروز به دنبال مذاکره با آن هستند گفت: امام خمینی(ره) و رهبر معظم انقلاب به خوبی این انقلاب و این نظام را مدیریت کرده و این جایگاه رساند و گام دوم انقلاب گامی است که انقلاب و پرچم ما را به جایگاه ارزشمند خود می‌رساند.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با اشاره به اینکه اگر بخواهیم از خروجی این انقلاب حرف بزنیم به ساعت‌ها وقت نیاز داریم افزود: اگر بخواهیم خروجی انقلاب را در یک کلمه خلاصه کنیم ولایت فقیه مهمترین خروجی آن است که اگر وجود ولایت فقیه نبود امروز وضعیت ما از افغانستان و پاکستان بدتر بود.

وی نجات عراق و سوریه، موفقیت حزب‌الله، جان گرفتن فلسطین و ...  را در قدرت اسلام، وحدت اسلامی و تبعیت از تفکر امامین انقلاب دانست گفت: هدف از تشکیل بسیج توسط امام (ره) جغرافیای ایران نبود که جهان اسلام بود.

سردار معروفی بیان کرد: کارشناسان دشمن و در راس آن آمریکا بعد از برجام اعلام کردند که ما در غرب آسیا با یک اَبَرحریف طرف هستیم که راهبردها و سناریو ما را می‌داند، آن را برای ملتش تبیین کرده و ملت ایران هم از آن تبعیت می‌کنند.

وی با بیان اینکه امروز دشمنان در مقابل این سه مولفه جنگ با ما را عریان آغاز کرده‌اند و این سه مولفه را هدف قرار داده‌اند افزود: دشمن به دنبال گرفتن ایمان ما و ایمان جوانان ما است.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با اشاره به اینکه دشمن به دنبال گرفتن وحدت ما و ایجاد انشقاق بین ملت و حاکمیت و امام و امت است ادامه داد: هدف دشمن از اینکه گناه بی‌مدیریتی و ناکارآمدی بعضی‌ها را به گردن ولایت می‌اندازد هدفی جز انشقاق بین امت و ولایت ندارد و مردم باید مراقب باشند.

وی با بیان اینکه این انشقاق هدف‌گذاری شده برای بی‌ثبات‌سازی انقلاب و ملت و هدف دشمنان نظام و بدخواهان و کج‌اندیشان در دورن کشور است گفت: دشمنان به خوبی می‌دانند که انشقاق مذهبی، سیاسی و فاصله گذاری و تفرقه بهترین راه شکست یک ملت است.

سردار معروفی گفت: امروز دشمنان همه مشکلات را متوجه کسی می‌کنند که راهبر جهان اسلام است در حالی که اگر مسئولان از وی تبعیت می‌کردند کوچک‌ترین مشکل اقتصادی نداشتیم

این مقام مسئول افزود: هشت سال است که امام ما اقتصاد مقاومتی را فریاد می‌زنند؛ اقتصاد مقاومتی که تنها نسخه شفا بخش اقتصاد ما است و اگر عملیاتی شده بود امروز در حوزه اقتصادی دچار مشکل نبودیم.

سردار معروفی تصریح کرد: مسئول باید بین مردم و ملجأ  تکیه گاه آنها باشد و مردم حس پشتیبان داشته باشند و در این مسیر اخلاص شاه کلید اصلی باید باشد.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان  در پایان خاطر نشان کرد: بریده باد دست و زبانی که می خواهد نام مقدس شهید را حذف کند؛ اما اگر جبهه انقلاب و بچه های انقلاب مراقبت بکنند این مسئله حفظ می شود و این شبکه باید تبدیل به یک جریان در انقلاب اسلامی شود.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar