سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۳۲۵۴۶۸
تاریخ انتشار: ۱۳ اسفند ۱۳۹۹- ۳۰: ۱۵
به دنبال اجرای طرح "پویش لبخند رضایت"؛
مسئول سازمان بسیج فرهنگیان استان البرز گفت: اولین کارگاه تولید ماسک در آموزش و پرورش ناحیه چهار کرج به همت فرهنگیان بسیجی استان البرز شکل گرفت.

به گزارش خبرگزار بسیج، مسئول سازمان بسیج فرهنگیان استان البرز در رابطه با روند اجرایی طرح کمک‌های مومنانه در استان البرز گفت: ابتدای سال ۹۹ را با کارهای جهادی آغاز کردیم و در قالب طرح کمک‌های مومنانه کارهای بسیار خوب و مناسبی در این زمینه در استان البرز رقم خورد. اولین کارگاه تولید ماسک در آموزش و پرورش ناحیه چهار کرج به همت فرهنگیان بسیجی استان البرز شکل گرفت.

مجتبی آمرکاشی افزود: البته به مرور زمان به جهت مثمر ثمر واقع شدن کارگاه مذکور در تأمین نیاز جامعه به ماسک، تعداد کارگاه‌ها را در سطح استان افزایش دادیم که در نتیجه بیش از صدهزار ماسک توسط فرهنگیان بسیجی در این استان تولید شد.

آمرکاشی با اشاره به حضور فرهنگیان در ایستگاه سلامت جامعه پزشکی تصریح کرد: فرهنگیان جهت کمک و همراهی در ایستگاه‌های سلامت جامعه پزشکی حضور پیدا کردند. در ایام نوروز ۹۹ که همزمان با موج اول کرونا بود فرهنگیان برای کمک به مردم و التیام فضای روانی جامعه پای کار آمدند.

وی ادامه داد: البته بعد از موج اول کرونا کمک‌های مومنانه ادامه پیدا کرد و مرحله دوم این کمک‌ها در استان البرز با محوریت پویش لبخند رضایت اجرا شد و همه دستگاه‌ها پای کار آمدند.

آمرکاشی با تاکید بر اینکه اجرای طرح کمک‌های مومنانه در استان البرز متوقف نشده و استمرار دارد، خاطرنشان کرد: بسیج فرهنگیان استان البرز همزمان با شروع ماه رجب در اسفند ماه سال ۹۹ ده هزار بسته معیشتی و تحصیلی به استان سیستان و بلوچستان ارسال کرد. هم‌زمان با این بسته‌ها گروه جهادی بسیج فرهنگیان استان البرز برای شناسایی منطقه، ارتباط با آموزش و پرورش شهر نیم روز و توانمندسازی فرهنگیان منطقه به استان مذکور رفتند.

مسئول سازمان بسیج فرهنگیان استان البرز در پایان یادآور شد: هم‌چنین گروه جهادی بسیج فرهنگیان استان البرز زیر نظر وزارت آموزش و پرورش و اساتید و فرهنگیان بلندپایه در چند فصل طرح درس‌هایی برای فرهنگیان شهرستان نیمروز آماده شده که از طریق فضای مجازی برای آنها دوره آموزشی برگزار کردیم که این اقدام در جریان است. همچنین به تعداد کانون‌ها فعالیت‌های گسترده‌ای داشتیم.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: