سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۳۲۵۸۸۴
تاریخ انتشار: ۱۵ اسفند ۱۳۹۹- ۳۰: ۲۲
رئیس ستاد انتخابات شهرستان ری بهمراه مسئولین و اعضای کمیته ها از سوی حسین توکلی کِجانی معاون استاندار تهران، فرماندار ویژه و رئیس هیأت اجرایی انتخابات شهرستان ری، منصوب شدند.

به گزارش خبرنگار استان تهران خبرگزاری بسیج؛ بر اساس احکام جداگانه ای از سوی حسین توکلی کِجانی معاون استاندار تهران، فرماندار ویژه و رئیس هیأت اجرایی انتخابات شهرستان ری، احسان بهرامی نژاد به عنوان رئیس ستاد انتخابات، نعمت آقاپور مسئول کمیته پشتیبانی ستاد انتخابات، هوشنگ اکبری جانشین رییس ستاد انتخابات، هادی حسین خانی مسئول حراست و استعلامات، معصومه علیدخت مسئول حقوقی  ستاد انتخابات، عبداله عباسی مسئول پیگیری های ویژه فرماندار در امور انتخابات، حمیدرضا دهقان مسئول کمیته امور اطلاع رسانی و تبلیغات ستاد انتخابات، انتخاب شدند.

همچنین احکام سایر کمیته ها نیز توسط رئیس ستاد انتخابات شهرستان ری بشرح ذیل صادر شد: احمد شیخ محمدی دبیر امور اجرایی ستاد انتخابات، کامران رفعت جو مسئول کمیته فناوری اطلاعات ستاد انتخابات، علی گیلک مسئول کمیته آموزش امور اجرایی ستاد انتخابات، مریم رضایی مسئول هماهنگی امور شعب ستاد انتخابات، علیرضا یادگار مسئول کمیته امنیت ستاد انتخابات، غلامرضا محمدی مسئول  هماهنگی امور نمایندگان فرماندار، صادق آدینه مسئول مستندسازی و ارزیابی ستاد انتخابات منصوب شدند.

برگزاری نخستین مانور انتخابات ۱۴۰۰ در فرمانداری ویژه شهرستان ری

براساس این گزارش، نخستین مانور سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره شورای اسلامی شهر و روستا با حضور حسین توکلی کجانی معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری و سایر مسئولین در محل فرمانداری ری برگزار شد.

معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری در حاشیه این مانور گفت: ثبت نام از داوطلبین ششمین دوره شورای اسلامی شهر و روستا از تاریخ ۲۰ اسفندماه همزمان با سراسر کشور در شهرستان ری آغاز می شود که در این راستا مانور آمادگی در خصوص آغاز فرایند ثبت نام از داوطلبین در فرمانداری برگزار و طی آن سایت ستاد انتخابات شهرستان ری قبل شروع تاریخ ثبت نام بازسازی شد.

تقویت حوزه فناوری اطلاعات در فرآیند برگزاری انتخابات بسیار حائز اهمیت است و اجرای مانورهایی از این قبیل تاثیر بسزایی در شناسایی نقاط ضعف و قوت دارد که میتوان از این فرصت در جهت پیشبرد اهداف استفاده کرد.

ثبت نام از داوطلبین ششمین دوره شورای اسلامی شهر و روستا از تاریخ مقرر تا ۲۶ اسفندماه بمدت هفت روز انجام می شود و زیرساخت ها و تمهیدات لازم در فرمانداری ویژه شهرستان ری فراهم شده است.

  

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: