سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۳۲۵۹۳۳
تاریخ انتشار: ۱۶ اسفند ۱۳۹۹- ۲۷: ۰۹
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه سمنان:
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان سمنان گفت: باید در انتخابات پیش رو، شخصی انتخاب شود که سرباز ولایت و با تفکر انقلابی باشد.

به گزارش خبرگزاری بسیج از سمنان؛ حجت الاسلام سید محسن حسینی دیباجی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان در جمع پاسداران و سربازان سپاه استان گفت: اخلاق پیامبر(ص) در همه حال الگو گرفته از مکتب قرآن بوده و در همه شرایط با مردم با کرامت و مهربانی سخن می گفتند.

وی افزود: ماه رجب فرصت خانه تکانی دل و استغفار به درگاه خداوند برای بخش گناهان و تلاش برای بیرون راندن کینه ها از دل ها است.

او ادامه داد: متاسفانه عده ای از مسئولین کشور با تفکرات لیبرالی خود به توان و ظرفیت بالای درون کشور ما در حوزه مسائل مختلف اعتماد ندارند.

حجت الاسلام سید محسن حسینی دیباجی تصریح کرد: شهید سلیمانی نمونه ی بارز یک فرد الگو گرفته از مکتب انقلاب است که با رشادت های خود منطقه را متحول و باعث خنثی شدن توطئه های آمریکا و صهیونیست در سوریه و کشور های منطقه شد.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان سمنان اظهار داشت: تفکرات لیبرالی همواره باعث سرمایه دار تر شدن کاخ نشین ها و فقیر تر شدن کوخ نشینان می گردد و در مقابل تفکر انقلابی باعث پیشرفت کشور در حوزه های گوناگون می گردد.

وی افزود: اسلام 42 سال است که آمریکا و صهیونیست را ذلیل کرده و این نشان از قدرت والای اسلام در مسائل گوناگون دارد.

او ادامه داد: امروز تفکرات انقلابی باعث شده است که کشور ما در حوزه های گوناگون مانند بنزین خودکفا شود و پیشرفت های عظیمی در حوزه های راه سازی و ... صورت گیرد.

حجت الاسلام سید محسن حسینی دیباجی تصریح کرد: به فرموده رهبر معظم انقلاب امروز آمریکا رو به افول است و نابسامانی در حوزه های مختلف کشور آمریکا مانند سیستم بهداشت و درمان، اقتصاد، نظامی و امنیتی و حقوق بشر به وضوح دیده می شود.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان سمنان اظهار داشت: امروز اگر کشور ما در حوزه ی امنیتی به قدرت بازدارندگی رسیده است به دلیل این است که لشگر امنیتی ما سربازان ولایت هستند و باید تلاش شود تا مردم در انتخابات پیش رو شخصی را انتخاب کنند که سرباز ولایت باشد و تفکرات انقلابی داشته باشد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
خبرهای مرتبط
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: