سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۳۲۶۵۰۳
تاریخ انتشار: ۱۸ اسفند ۱۳۹۹- ۰۲: ۱۱
فرمانده حوزه صاحب الزمان(عج) بسیج ادارات کل استان سیستان و بلوچستان در گفتگو با بسیج مطرح کرد:
زاهدان- سرهنگ نکویی گفت: تلاش نیروهای جهادگر بسیجی در راستای ارائه خدمت رسانی بی منت و تداوم کمک های مومنانه در استان سیستان و بلوچستان ادیت ندارد.

سرهنگ پاسدار حسن نکویی، در گفتگو با خبرنگار بسیج در  پاسخ به سوال خبرنگار ما در رابطه با چگونگی روند کمک‌های مومنانه گروههای جهادی در این حوزه گفت: تا کنون با همت حوزه صاحب الزمان(عج) بسیج ادارات کل سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان  اقدامات گسترده ای در سطح ادارات استا جهت مقابله و مبارزه با کوید 19 آغاز کرده ایم که تعداد قابل توجهی از آن ها صرف مشکلات و دغدغه های بهداشتی مردم نیازمند شده است .

سوال: با توجه به سوابق نظامی و اجرایی جنابعالی در رابطه با حل بحران های مختلف در سطح این استان ، آیا فعالیت سازمان یافته ایی در راستای مبارزه با شیوع این بیماری منحوس داشته اید ؟

فرمانده حوزه صاحب الزمان(عج) بسیج ادارات کل استان سیستان و بلوچستان افزود: با توجه به هم بستگی گروه های جهادی بسیج و تلاش های نیروهای درون مرزی در راستای مهار این بیماری خطرناک، این حوزه ۷۶۰ بسته کمک معیشتی به مبلغ ۳۰۰ تا ۴۰۰ میلیون تومان، را بین نیازمندان و افراد آسیب دیده از ویروس منحوس کرونا در سطح استان توزیع کرده است.

این مسئول ادامه داد: طبخ ۱۵ هزار غذای گرم در سالگرد بزرگداشت گروه های جهادی و پخش ۱۰ هزار ماسک در میان مردم نیازمند نیز در راستای ریشه کنی کرونا ویروس  با موفقیت به سرانجام رسیده است .

سوال: آیا برنامه یا اقدام خاصی هم در بخش شهری و اداری سازمان ها جهت پیشگیری از این بیماری صورت گرفته است؟

وی اظهار داشت: در سطح استان، نیازمندان را شناسایی و گروه های جهادی بسیج کارمندان در عرصه های  مختلفی خدمت رسان آنها بوده اند که کمک‌ و همیاری این نهاد مقدس در ساخت یک خانه محروم، و احداث دو سرویس بهداشتی مجهز نمونه های بارز فعالیت های جهادی ما است.
 
سرهنگ نکویی در پایان تصریح کرد: با برگزاری تعداد ۴۲ میز‌خدمت جهادی و تخصصی در حاشیه شهر و ادارات ، بیش از پیش  درخواستها و مطالبات مردم را پیگیری و در راستای حل و رفع مشکلات گام برداشته ایم، که تلاش نیروهای جهادگر بسیجی در راستای ارائه خدمت بی منت و تداوم کمک های مومنانه در استان سیستان و بلوچستان همچنان تداوم دارد.
 
این مسئول در پایان خاطر نشان کرد: پیشبرد اهداف گروه‌های جهادی بسیج کارمندان سپاه استان جهت مقابله با ویروس کرونا و هم بستگی نیرو‌های درون مرزی برای حل این بحران خانمان سوز ادیت ندارد.
 
خبرنگاران: عطیه سادات میری، زهرا سمالند
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar