سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۳۳۲۲۵۱
تاریخ انتشار: ۱۸ فروردين ۱۴۰۰- ۵۲: ۱۴
شاهرود_چهار دانشجوی این دانشگاه در اولین دوره از مسابقات ملی ره نشان بنیاد ملی نخبگان مقام‌ها متعددی را کسب نمودند.
به گزارش خبرگزاری بسیج، چهار دانشجوی این دانشگاه در اولین دوره از مسابقات ملی ره نشان بنیاد ملی نخبگان مقام‌ها متعددی را کسب نمودند.
در اولین دوره از مسابقات ملی ره نشان بنیاد ملی نخبگان مسعود قاسمی دانشجوی کارشناسی مهندسی برق در پروژه طراحی و ساخت ایستگاه شارژ خودروی برقی رتبه اول، حسینعلی دهقان‌بیدختی دانشجوی کارشناسی مهندسی برق در پروژه شبیه سازی حرارتی سلول باتری خودرو برقی رتبه اول، محدثه داغستانی دانشجوی کارشناسی فیزیک در پروژه دوربین‌های پلاک خوان رتبه اول و علی حیدری دانشجوی کارشناسی فیزیک در پروژه هدایت میکرو ماهواره رتبه سوم را کسب نمودند.
لازم به توضیح است: امروزه مهمترین دارایی هر کشوری ظرفیت نیروی انسانی توانمند و کارا است و اهمیت این دارائی بر کسی پوشیده نیســت.
در کشور ما دانشگاه‌ها مهمترین ظرفیت تربیت و بستر رشد نیروی انسانی موردنیاز برای پیشــبرد اهداف هســتند.
ره نشان تلاش دارد تا با برگــزاری برنامه‌ها و دوره‌های توانمندســازی، حلقه مفقوده ارتباط صنعت و دانشگاه باشــد.
مخاطبین برنامه ره نشان دانشجویان سال آخر کارشناسی و مقطع کارشناسی ارشد رشته‌های فنی مهندسی و علوم پایه هستند که قصد دارند در حوزه مربوط به رشته تخصصی خودکار کنند.
مزایای شرکت در طرح ره نشان برای دانشجویان:
عمده مخاطبین بالقوه ره نشان این نگاه را دارند که توانایی انجام کار‌های تخصصی را ندارند درحالی که نظر صاحب نظران و تجربه برگزاری برنامه‌های مشابه نشان می‌دهد این نگاه مخاطبین درست نیست.
ره نشان تلاش دارد تا با ایجاد فرصت و میدان دادن به دانشجویان، زمینه بروز توانمندی و استعداد آنان را مهیا سازد.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
خبرهای مرتبط
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar