سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۳۳۲۲۸۸
تاریخ انتشار: ۱۸ فروردين ۱۴۰۰- ۲۵: ۱۵
صبح امروز در سالن شهید شهریاری برگزار شد:
طی حکمی از سوی رییس سازمان بسیج اساتید کشور، وحید آرایی به عنوان معاون پژوهش و فناوری سازمان بسیج اساتید کشور منصوب شد.

به گزارش سرویس اساتید خبرگزاری بسیج، صبح امروز و در مراسمی که در سالن شهید شهریاری سازمان بسیج اساتید کشور برگزار شد، طی حکمی از سوی مجتبی زارعی رییس این سازمان، وحید آرایی به عنوان مسئول معاونت پژوهش و فناوری منصوب شد.

آیین تودیع و معارفه معاون پژوهش و فناوری سازمان بسیج اساتید کشور

وحید آرایی دارای دکترای علوم سیاسی ( گرایش سیاستگذاری عمومی) از دانشگاه تهران و عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی است.

گفتنی است، در این مراسم از زحمات نورالله قیصری در دوران مسئولیت وی در این سمت قدردانی شد.

در متن حکم مسئولیت معاون پژوهش و فناوری سازمان بسیج اساتید آمده است:

« برادر بسیجی جناب آقای دکتر وحید آرایی

با توجه به شایستگی‌ها، تعهد و تجارب ارزنده و به موجب این حکم جنابعالی به سمت معاونت پژوهش و فناوری منصوب می شوید. امید است با استعانت از خداوند قادر متعال نصب العین قرار دادن تقوای الهی و تبعیت از رهبر فرزانه انقلاب اسلامی موفق و موید باشید.

توجه به اصول مهم "نوسازی " و "تحول آفرینی هدفمند و انقلابی" در شناخت وظایف سازمانی، مبنا قرار دادن نگاه مساله محور اثربخش و جامعه گرایانه در برنامه‌ها و فعالیت‌ها و کاربست تفکر انتقادی و آینده پژوهانه از الزامات فعالیت‌های این دوره سازمان بسیج اساتید می‌باشد.

ضروری است جنابعالی و مجموعه همکاران ان معاونت با بهره‌مندی از ظرفیت‌های گرانسنگ جامعه علمی و دانشگاهی برمبنای سند تحول راهبردی سازمان و در جهت تحقق ماموریت‌های محوله پیوست حرکت نمایید.»

 

مجتبی زارعی

رییس سازمان بسیج اساتید دانشگاه‌ها، مراکز آموزش عالی و پژوهشی کشور

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: