سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۳۳۲۴۹۷
تاریخ انتشار: ۱۹ فروردين ۱۴۰۰- ۱۳: ۱۲
طی جلسه ای امضا تفاهم نامه همکاری به منظور تقویت جایگاه محوری پایگاههای مقاومت بسیج مساجد و محلات و همچنین تقویت کمی و کیفی طرح شهید بهنام محمدی و هویت بخشی به فعالیت های بسیج دانش آموزی در مساجد؛ منعقد گردید.

به گزارش خبرگزاری بسیج از سمنان، با توجه به اهمت  نقش آفرینی اقشار و متخصّصین در پایگاههای بسیج مساجد ومحلات استان  طی جلسه ای  بین بسیج مساجد ومحلات و بسیج دانش آموزی سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان درخصوص تقویت جایگاه محوری پایگاههای مقاومت بسیج مساجد ومحلات و همچنین تقویت کمی وکیفی حضور دانش آموزان طرح شهید بهنام محمدی در مساجد و پایگاه های محله بحث و گفتگو و در نهایت منجر به تنظیم  تفاهم نامه همکاری گردید.

محمود احمدی مسئول سازمان بسیج دانش آموزی استان سمنان با بیان این مطلب که امضای این تفاهم نامه باعث ایجاد پیوند بیشتر بین اقشار ، بالاخص بسیج دانش آموزی با بسیج مساجد و محلات می گردد گفت: که جذب وسازماندهی دانش آموزان با توجه به علاقه مندی و تعیین سطح و اولویت بندی در پایگاه های  بسیج مساجد ومحلات  میتواند علاوه بر اتصال دانش آموزان به مسجد ،  نقش موثری در هویت بخشیدن به دانش آموزان ایفا نماید.

سروان پاسدارمرتضی غفاری مسئول محترم بسیج مساجد و محلات سپاه قائم استان سمنان نیز در این جلسه گفت: فراهم نمودن بستر مناسب برای فعالیت دانش آموزان در بسیج مساجد محله با توجه به انگیزه وعلاقه مندی آنها می تواند زمینه ساز حضور فعالانه دانش آموزان در پایگاه و مساجد گردد؛ لذا در این راستا در ساختار جدید بسیج مساجد ومحلات بر تعریف نقش دانش آموزان در پایگاه تاکید بسیاری گردیده است .

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
خبرهای مرتبط
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar