سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۳۳۳۲۳۲
تاریخ انتشار: ۲۳ فروردين ۱۴۰۰- ۰۰: ۰۰
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی:
تبریز- نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی توجه به روحیات جوانان و نوجوانان در برنامه های شورای هماهنگی را مهم خواند و از اینکه عده ای جوانان و نوجوانان را از مساجد دور کرده اند انتقاد کرد.

به گزارش خبرگزاری بسیج از آذربایجان شرقی، حجت الاسلام  محمدعلی آل هاشم روز یکشنبه در دیدار با رئیس و کارکنان شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان با اشاره به اینکه شیوه های سنتی در اجرای برنامه های مختلف این شورا در شیراط کنونی جامعه چندان پاسخگو نیست، افزود: بر همین اساس این برنامه های ملی، مذهبی و تبلیغی باید نوآورانه، ابداعی و اختراعی باشد.

وی اظهار داشت: پیچیدگی های فضای مجازی در شرایط کنونی جهان و بهره مندی آحاد مردم از این فضا لزوم بهره مندی درست و منطقی از این پدیده را اجتناب ناپذیر می کند که البته با وجود اینکه فضای مجازی دارای تهدیدات خاص خود است اما می توان از این ابزار ارتباطی به بهترین شکل ممکن بهره برداری و آن را به فرصت تبدیل کرد.

حجت الاسلام آل هاشم با تاکید بر اینکه فعالیت های شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی باید اثرگذار باشد، ادامه داد: در جامعه کنونی آثار تبلیغات بسیار وسیع بوده و مردم پیش از آنکه اخبار مختلف را از رسانه های رسمی دریافت کنند، در کمترین زمان ممکن از فضای مجازی آگاه می شوند که اگر در چنین فضایی اثرگذاری های لازم وجود نداشته باشد، بسیاری از فعالیت ها عقیم می ماند.

وی تعامل با دستگاه های مختلف اجرایی و سازمان ها و نهادهای مختلف را از جمله رسالت های مهم شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بیان و اظهار کرد: چنانکه از نام این شورا مشخص است باید به عنوان نهادی هماهنگ کننده عمل کند و این هماهنگی جز با تعامل تنگاتنگ با دستگاه های مختلف میسر نخواهد شد.

حجت الاسلام آل هاشم توجه به خرد جمعی را از الزامات مهم شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی برای اجرای درست و دقیق برنامه های محوله بیان کرد و گفت: با فعال سازی کمیته های مختلف این شورا می توان با نتیجه گیری های کلان نسبت به اجرای برنامه طبق خرد جمعی اقدام کرد.

وی با اشاره به وجود شحصیت های برجسته در راس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی از بدو تاسیس تاکنون، یادآوری کرد: تمامی این بزرگواران تحت حمایت قاطع امام راحل و مقام رهبری بوده اند و در سطح استان نیز مدیریت های قبلی اقدامات بسیار مهم و اثرگذاری داشته اند که باید از آنها قدردانی کرد.

حجت الاسلام آل هاشم خطاب به رئیس جدید شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گفت: بهترین مدیر کسی است که اقدامات خوب و ماندکار مدیران قبلی را به رخ کشیده و از مطرح کردن نقاظ ضعف آنها خودداری کند و البته درصدد رفع اشکالات مدیران قبلی نیز باشد.

وی پرهیز از ورود به جریانات سیاسی چپ و راست را از رموز موفقیت شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی برشمرد و افزود: این شورا با توجه به نوع کارکرد خود نباید به هیچ عنوان وارد این دسته بندی ها شود چرا که فقط خط مستقیم رهبری مسیر سعادت و پیروزی است.

حجت الاسلام آل هاشم توجه به روحیات جوانان و نوجوانان در برنامه های شورای هماهنگی را مهم خواند و با انتقاد از اینکه عده ای جوانان و نوجوانان را از مساجد دور کرده اند، اظهار داشت: چه ایرادی دارد کودکان و نوجوانان در مساجد حاضر شوند و حتی نظم آنجا را هم به هم بزنند، چون اگر به دنبال حضور نوجوانان و جوانان در مساجد هستیم باید آنها را باور کرده و از سنین پایین آنها را با مسجد آشنا کنیم.

 رئیس جدید شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی نیز در این دیدار با ارایه گزارشی از فعالیت های این شورا، گفت: این مجموعه با کمترین تعداد کارکنان یکی از اثرگذارترین نهادهای انقلابی است.

حجت الاسلام میکائیل اسکندری افزود: در حال حاضر نمایندگی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی در تمامی شهرستان ها مستقر هستند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: