سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۳۳۳۶۲۸
تاریخ انتشار: ۲۴ فروردين ۱۴۰۰- ۰۰: ۱۴
بیانیه بسيج مجتمع غنی‌سازی شهيد احمدی‌روشن در پی خرابكاری اخیر؛
اقدام تروريستی هسته‌ای اخير،حاصل تقسيم كار جبهه مركب دشمن بوده كه به دست نجس سگ نگهبان آمريكا درمنطقه انجام شده و بی‌شک، تقابل ما بامجموعه جبهه باطل به سركردگی تروریسم دولتی آمريكا رابيش از پيش عمیق‌تر می‌كند.

به گزارش خبرگزاری بسیج : بسيج مجتمع غنی‌سازی شهيد احمدی‌روشن در پی خرابكاری صنعتی اخير در سايت نطنز بیانیه‌ای صادر کرد. در ابتدای این بیانیه به آیه 35 سوره محمد اشاره شده که می‌فرماید “«فَلَا تَهِنُوا وَتَدْعُوا إِلَى السَّلْمِ وَأَنْتُمُ الْأَعْلَوْنَ وَاللَّهُ مَعَكُمْ وَلَنْ يَتِرَكُمْ أَعْمَالَكُمْ» پس [با توجه به یاری و کارسازی خدا] سست نشوید و [کافران و مشرکان را] به آشتی و صلحی [که برای شما خفّت بار است] دعوت نکنید، در حالی که شما برتر هستید و خدا با شماست و هرگز از [ثواب و پاداش] اعمالتان نمی‌کاهد.”

در این بیانیه آمده است: مجموعه اقدامات خصمانه دشمن در عرصه فناوری هسته‌ای اعم از ترور فيزيكي، خرابكاري صنعتي و اقدام تروريستي هسته‌اي اخير، گواه بر حقانيت و درستي راه پيموده شده توسط ملت عزيز ايران در صيانت از حق مسلم خود می‌باشد. صیانتی که همراه با توسعه فناوري هسته‌ای به عنوان يكی از نقاط قوت ايران اسلامي در تحقق منافع و اقتدار ملي، باعث استيصال و درماندگي دشمن از نااميد كردن ملت ما شده و او را وادار به اقدامات مذبوحانه کرده است. 

بسيج مجتمع غنی‌سازی شهيد احمدی‌روشن، در پي اقدام تروريستي هسته‌ای اخيرِ دشمنان ملت ايران در اين مجتمع، نكاتي را به شرح زير متذكر می‌شود:

هجمه‌های اخير دشمن در عرصه‌هاي مختلف امنيتي و سياسي از زمان برون رفت صنعت هسته‌اي از حالت انفعال و شتاب‌دهي به فعاليت‌هاي تحقيق و توسعه و راه‌اندازي زنجيره‌هاي ماشين‌هاي سانتريفيوژ نسل جديد و افزايش ظرفيت توليد اورانيوم غني‌شده در سطوح مختلف، مضاعف شده است. اين مهم نشان از درستی رويكرد اتخاذ شده در مسير حفظ منافع ملت ايران و استمرار اين امر حق در جهت بهره‌مندي نسل‌هاي كنوني و آينده از مزایای فناوري هسته‌اي مي‌باشد.

با توجه به سطح فناوري كسب شده و نيروي متخصص جوان انقلابي فعال در صنعت، اقدام اخير دشمن نه تنها هیچ مانعی در توسعه صنعت غني‌سازي و تحقق اهداف كوتاه و ميان‌مدت پيش رويمان مبني بر دستيابي به ظرفيت غني‌سازي SWU 190،000 نمي‌باشد، بلكه باعث ايمان بيش از پيش به تكليف، تعميق وحدت، تقويت عزم، اراده و مجاهدت ما در توسعه صنعت غني‌سازي و تحقق اهداف مقرر است.

اينک بيش از هر زمان ديگر، غيرت ملي و عزم دولتمردان و مديران سازمان انرژی اتمی بر استمرار شتاب‌دهی عملی به توسعه صنعت هسته‌ای ضرورت داشته و مطالبه می‌شود.

اقدام تروريستی هسته‌ای اخير، حاصل تقسيم كار جبهه مركب دشمن بوده كه به دست نجس سگ نگهبان آمريكا در منطقه انجام شده و بی‌شک، تقابل ما با مجموعه جبهه باطل به سركردگی تروریسم دولتی آمريكا را بيش از پيش عمیق‌تر می‌كند.

اكنون پاسخ قاطع و از دست بالاتر در سطوح عملياتی- امنيتی و ديپلماسی بين‌المللی به اسرائيل و آمريكا بيش از پيش ضرورت يافته و همراه با مطالبه عموم مردم، مطالبه جدی جهادگران صنعت هسته‌ای می‌باشد. 

در پايان به محضر امام خامنه‌ای عزيز عرض می‌داريم، فرزندان انقلابی شما در صنعت هسته‌ای با عزم جزم و انگيزه مضاعف، تحقق اهداف آرمانی انقلاب اسلامی را نشانه گرفته و در اين مسير تا پای جان به تكليف خود عمل نموده و از هيچ مجاهدتی دريغ نمی‌نمايند.

والعاقبة للمتقین

انتهای پیام/

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
خبرهای مرتبط
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar