سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۳۳۳۸۶۷
تاریخ انتشار: ۲۵ فروردين ۱۴۰۰- ۲۵: ۱۰
با صدور بیانیه ای اعلام شد:
مهندسان بسیجی، پس از خرابکاری دو روز پیش دشمنان در مجتمع هسته‌ای نطنز، با صدور بیانیه‌ای آمادگی خود را برای بازسازی این مجتمع اعلام کردند.

به گزارش خبرگزاری بسیج، مهندسان بسیجی، پس از خرابکاری دو روز پیش دشمنان در مجتمع هسته‌ای نطنز، با صدور بیانیه‌ای آمادگی خود را برای بازسازی این مجتمع اعلام کردند.

متن این بیانیه به شرح زیر است:

بار دیگر جنایت‌کاران و ظالمان جهانی دسیسه جدیدی را علیه ملت ایران عملیاتی کردند. سایت هسته‌ای نطنز که به نام دانشمند شهید احمدی روشن مزین بود با اقدامات خرابکاری دشمنان مردم ایران مواجه شد. این اقدام حاکی از سیری ناپذیری دشمنی مستکبران جهان علیه مردم مظلوم اما مقتدر ایران اسلامی است.

این اقدام از سوی نهادهای مختلف کشورمان پاسخ مقتضی را دریافت خواهد کرد اما مهندسان و دانشمندان هسته‌ای کشورمان پاسخ اصلی را به اقدام ددمنشانه خواهند داد. بسیجیانی که جان برکف آماده بازسازی تمام و کمال سایت هسته‌ای هستند اجازه نخواهند داد چرخ پیشرفت هسته‌ای کشور با چنین اقداماتی از توسعه باز ایستد.

ایران اسلامی به کوری چشم تمام دشمنانش با سرعت بیشتری رو به پیشرفت حرکت خواهد کرد. فرزندان ملت بزرگ این سرزمین در کوتاه‌ترین زمان تمام خسارات را با پیشرفته‌ترین دستگاه‌ها و ماشین‌ها بازسازی خواهند کرد و در این مسیر هیچ عاملی نخواهد توانست مانع این کار بزرگ شود.

سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن نیز آمادگی خود را برای همراهی و بازسازی این سایت هسته‌ای اعلام می‌دارد. به فضل الهی علاوه بر این اقدام اعلام می‌داریم به هر نحو که سازمان انرژی اتمی مقدور می‌داند در ساخت مراکز جدید هسته‌ای آماده همکاری هستیم و ظرفیت بزرگ مهندسان و جوانان بسیجی در سراسر کشور جهت پاسخ قاطع به اقدامات شیطانی دشمنان این مردم بزرگ آماده اقدام موثر است.

در خاتمه آنکه مردم صبور ایران از چنین اقدامات زبونی کم ندیده است. از ابتدای انقلاب بزرگ این مردم تا کنون دشمنان هرچه توانستد انجام دادند اما هیچ کدام نتوانست مسیر این مردم را تغییر دهد. این مسیر به لطف الهی به ظهور حضرت حجت ختم خواهد شد و هیچ مانعی نخواهد توانست سیل عظیم مردم ایران را سد کند و این جریان پر توان را در جهت خدایی شدن متوقف سازد. ایران اسلامی مقتدر بوده و خواهد بود. پاسخ قاطع را که همان تقویت مسیر پر توان علمی است با سرعت و قوت ادامه خواهیم داد.

ایران اسلامی مهار شدنی نیست و این همان آموزه حضرت امام خمینی (ره) و امام خامنه ای (حفظه ا...) است.

انتهای پیام/

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: