سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۳۳۴۰۶۲
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردين ۱۴۰۰- ۱۷: ۰۱
نائب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران: شهردار، معاونان وی و اموال مردم در معرض سوء استفاده انتخاباتی قرار ندارند.
به گزارش خبرگزاری بسیج، سید حسن رسولی در جریان بررسی دو فوریت طرح ارائه گزارش سند تحویل و تحول در صحن شورا گفت: شورای پنجم با حضور ۲۱ نفر که به طور متوسط مردم تهران به هرکدام از آن‌ها یک میلیون و ۲۰۰ هزار رای دادند، آغاز شد و امروز ماه‌های پایانی خود را سپری می‌کند. ما وعده‌هایی به مردم داده ایم و امروز که در ماه‌های پایانی هستیم، باید به مردم گزارش بدهیم.

رسولی ادامه داد: به مردم وعده دادیم که اگر به ما رای دهید، پاسخگو خواهیم بود. این گزارش یکی از اقدامات پاسخگویی ماست. به مردم قول دادیم امورات اداره پایتخت به صورت شفاف خواهد بود. سایت شفافیت و خروج شهرداری و شورا از حبس اطلاعات نتیجه این عملکرد است.

نایب رییس کمیسیون برنامه و بودجه شورا با بیان اینکه به مردم قول دادیم پاکدستانه تا آخر خواهیم ماند ادامه داد: به این وعده عمل شد. گفتیم با فساد مبارزه خواهیم کرد و از شورا و شهرداری عارضه زدایی انتخاباتی خواهیم کرد. طی سال‌های قبل همواره شهرداری تهران که از پول شهروندان اداره می‌شد یکی از پایگاه‌های انتخاباتی بوده است. در سال ۹۸ در انتخابات مجلس جای پای شهرداری نبود و در حال حاضر هم که در آستانه دو انتخابات در سال ۱۴۰۰ هستیم، شهردار، معاونین او و اموال مردم در معرض سوء استفاده انتخاباتی قرار ندارد.

خزانه دار شورا افزود: در ابتدای سال ۹۶ از آقای نجفی خواستیم که گزارش دهد، پس از ۱۴ سال که اداره شهر به دست اصولگرایان بود، چه وضعیتی را در بخش‌های مختلف تحویل گرفته است. گفتیم شهرداری تهران گران اداره می‌شود که در آن گزارش هم آمد. گفتیم شهرداری تهران بیش از حد مورد نیاز نیروی انسانی دارد و برای اولین بار در تاریخ تاسیس بلدیه فقط در دور پنجم با کاهش ۱۰ هزار نفری نیروی انسانی روبه رو هستیم. تقریبا یقین دارم هیچ کدام از خویشاوندان اعضای شورا به استخدام شهرداری درنیامده است.

او افزود: در گزارش تحویل و تحویل سال ۹۶ تصویری را دریافت کردیم و در پایان این دوره متناظر با بخش‌های آن تصویر در بخش سیاستی و بخش عملکردی باید به مردم گزارش دهیم. ما برنامه سوم، بودجه ریزی سال ۹۷، ۹۸، ۹۹ و ۱۴۰۰ را بر اساس گزارش سال ۹۶ تنظیم کردیم و امیدواریم شورای دوره ششم هم مبتنی بر این دو سند وضعیت شهر را داشته باشد و به سنت حسنه مدیریت دانش و ثبت تجارب مدیریتی اقدام کنند. امیدوارم شهردار تلاش کند تا این سند به دور از هیاهو‌های سیاسی تقدیم مردم شود.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar