سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۳۳۴۷۱۱
تاریخ انتشار: ۲۹ فروردين ۱۴۰۰- ۰۰: ۰۰
فرمانده تیپ ۲۵ نیرو مخصوص واکنش سریع نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی:
تبریز- فرمانده تیپ ۲۵ نیرو مخصوص واکنش سریع نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی گفت: امروز همگرایی، یکدلی و تعامل وحدت آفرین بین دو نیروی ارتش و سپاه از بالاترین تا پایین‌ترین سطوح سازمانی وجود دارد.

به گزارش خبرگزاری بسیج از آذربایجان شرقی،  امیر سرتیپ دوم امیرحسین شفیعی  فرمانده تیپ ۲۵ نیرو مخصوص واکنش سریع نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی با صدور بیانیه ای به مناسبت روز ارتش ضمن تبریک این روز افزود: روز ارتش يادگار امام راحل است.

وی  در این بیانیه اضافه کرد: در نخستين روزهاي پس از پيروزي انقلاب، گروهک هايی كه به صورت شبه انقلابی در جامعه ظهور و بروز داشتند نعره انحلال ارتش را مطرح كردند و اين امام بزرگوار(رضوان الله تعالی عليه) بود كه ارتش را اميد ملت لقب داد و روز ۲۹ فروردين سال ۱۳۵۸ را به عنوان روز ارتش نامگذاري كرد.
امیر شفیعی ادامه داد: ارتش جمهوري اسلامی ايران كه فرزندان به حق اين آب و خاک هستند، به حق نهاد حرفه اي دفاع از ميهن اسلامی هستند. ارتش بدون نگاه به خط كشیهاي سياسی، حزبی و فرقه اي همواره دفاع از آب و خاک و ميهن عزيز و نظام مردمی را به عنوان هدف والاي خود مد نظر قرار داده است .
وی خاطر نشان کرد: ارتش در سخت ترين روزها، مردم و نظام را تنها نگذاشته و با اهدای شهدای والا مقام در تمامی صحنه ها در کنار ملت شریف بوده و خواهد بود؛ همچنین حمايت نيروهاي مسلح، اقتدار نيروهاي مسلح و حمايت مردم دلير ماست كه مسئولان مذاكره كننده را در خط مقدم ديپلماسی توانمند ساخته است تا از منافع ملی كشور به خوبی دفاع كنند.
فرمانده تیپ ۲۵ نزاجا با اشاره به بصیرت انقلابی موجود در بین کارکنان ارتش تاکید کرد: در چند سال اخیر به دنبال ناامنی های موجود در خاورمیانه و با افزایش حضور نظامی ایران به منظور برقراری ثبات، سناریوها و عملیات روانی مختلفی توسط ایالات متحده آمریکا به اجرا درآمد. یکی از این سناریوها، ایجاد اختلاف، دودستگی و دو قطبی سازی در نیروهای مسلح به ویژه ارتش و سپاه است که می تواند امنیت ملی را دچار خدشه کند. د‌‌ر شرایطی که د‌‌ستگاه هاي رسانه ‌ای د‌‌شمنان انقلاب تلاش د‌‌ارند‌‌ با توسل به تبلیغات، تعامل، وحد‌‌ت، همد‌‌لی و هم‌ افزایی بین سپاه پاسد‌‌اران و ارتش جمهوری اسلامی ایران را کمرنگ جلوه د‌‌هند‌‌؛ تعامل، وحد‌‌ت، همد‌‌لی و هم‌افزایی بین ارتش جمهوری اسلامی و سپاه پاسداران د‌‌ر سطحی مثال‌ زد‌‌نی و مطلوب است.
امیر شفیعی در ادامه گفت: امروز همگرایی، یکدلی و تعامل وحدت آفرین بین دو نیروی ارتش و سپاه از بالاترین تا پایین‌ترین سطوح سازمانی وجود دارد و این هم افزایی و یکپارچگی، مایه افتخار و اقتدار هم افزا برای نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران می‌باشد و یکی از عوامل مهم تأثیرگذار بر امنیت ملی در شرایط حاکم بر مملکت و منطقه، همین وحدت و هم افزایی ارتش و سپاه پاسداران است.
وی اظهارداشت: زمان افول تضییع کنندگان حقوق بشر دور نیست و روزی فرا می رسد که بشریت از شر آنان آسوده خواهند شد. امیدواریم با تلاش بدون وقفه دو نیروی مقتدر سپاه و ارتش بتوانیم در سایه منویات و هدایت‌های مقام عظمای ولایت و رهبری و فرماندهی کل قوا، مایه افتخار و عزت جهان اسلام باشیم.
امیر سرتیپ دوم شفیعی عنوان کرد‌‌: با تلاش و همت جوانان نخبه و انقلابی امروز د‌‌ر زمینه تولید‌‌ تجهیزات د‌‌فاعی د‌‌ر وضعیت بسیار خوبی هستیم و هرگونه تهد‌‌ید‌‌ را با پاسخی د‌‌ند‌‌ان شکن مواجه خواهیم کرد‌‌. پیشرفت‌های امروز ارتش نتیجه و میوه خودباوری و مدیریت جهادی است و موفقیت‌های به دست آمده ثمره روی پای خود ایستادن است و ثابت كرده است كه در داخل کشور همه چیز داریم و با تلاش و توکل به خدای بزرگ می‌توانیم نیازمندی‌های خود را تامین کنیم.
وی در پایان ضمن تشکر از تلاش تمامی همرزمانش در ارتش در راستای کمک به آحاد مردم در شرایط مختلف گفت: مجموعه نقش‌هایی که ارتش در عملیات‌های مردم‌یاری و دفاع از مرزها ایفا کرده است، ارتش جمهوری اسلامی را به‌عنوان یک ارتش متعهد، مومن، ولایی و دوستدار ملت و کشور ترسیم کرده است. ارتش در بلایای طبیعی و مراسم‌ها همواره مورد لطف، مرحمت و اقبال مردم بوده است كه بارزترين آنها حضور پررنگ ارتش جمهوري اسلامي در جبهه سلامت و تقديم شهداي سلامت در اين راه مقدس است. اقدامات مردم‌یاری ارتش در زمینه کرونا نه تنها خدشه‌ای به مسئولیت‌های اصلی وارد نساخته، بلکه باعث هوشیاری و آمادگی‌ بالاتر نیروها شده است.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar