سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۳۴۰۲۱۵
تاریخ انتشار: ۱۷ ارديبهشت ۱۴۰۰- ۰۵: ۱۸
بیانیه بسیج اساتید دانشگاه آزاداسلامی استان قم به مناسبت روز جهانی قدس
در بیانیه بسیج اساتید دانشگاه آزاداسلامی استان قم به مناسبت روز جهانی قدس آمده است:روز قدس روز دفاع جهان اسلام از ملت مظلوم فلسطین،روز طلم ستیزی و قیام و مقاومت است.
به گزارش خبرگزاری بسیج متن این بیانیه بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
مسئله فلسطین امروز مسئله اول جهان اسلام است .
( رهبر فرزانه انقلاب اسلامی)

روز قدس ، روز دفاع از مظلومان جهان ، روز ظلم ستیزی، روز قیام و استقامت است .

روزی است که باتدبیر و دوراندیشی آن امام حکیم ، جهان اسلام به دفاع از ملت مظلوم فلسطین ، شعار آزادی قدس و مقاومت سرداده و دربرابر صهیونیسم جهانی ایستاده است .

این روز هرساله یادآور ایستادگی ملتی مظلوم و فداکار در برابر رژیمی غاصب و نامشروع است که سالها با حمایت کشورهای سلطه گر غربی ، با جنایت و قتل و غارت ، به عمر پلید خود ادامه داده و همانند یک غده سرطانی در میان جامعه بشری است .

اما به فرموده رهبری فرزانه انقلاب ، این رژیم غاصب و مجعول ، محکوم به فناست . چراکه با بیداری اسلامی و توانمندی جبههء مقاومت اسلامی و ضعف و زبونی روز به روز این رژیم جعلی ؛ شاهد متلاشی شدن و نابودی آن می باشیم . گرچه امروز سیاست آمریکا و کشورهای غربی و عربی دست نشانده، به فراموشی سپردن مسئله فلسطین است ؛ اما امت های اسلامی به ویژه ملت مسلمان ایران حمایت از فلسطین را برای خود یک فریضه دانسته و هرسال در روز قدس شعار آزادی فلسطین و قدس عزیز و نابودی صهیونیسم سرداده و این روز را گرامی خواهند داشت .
بسیج اساتید دانشگاه آزاداسلامی قم نیز همراه با رهبر حکیم و فرزانه و امت بیداراسلامی ، ضمن محکوم نمودن جنایات بی شمار رژیم فاسد و غاصب صهیونیستی ؛ حمایت خود را از ملت مظلوم فلسطین اعلام نموده و از تمامی آزادی خواهان ، صلح طلبان ، عدالت جویان و بشر دوستان ؛ به ویژه مسلمانان جهان می خواهد که ضمن اعلام نفرت و انزجار نسبت به جنایات این رژیم ضدبشری ، حمایت خود را از ملت مظلوم و ستمدیده فلسطین و جبهه مقاومت اعلام نمایند .

بسیج اساتید دانشگاه آزاداسلامی استان قم
 
انتهای پیام/
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: