سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۳۴۰۹۲۶
تاریخ انتشار: ۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۰- ۵۰: ۱۳
امام جمعه اهرم در گفت و گو با خبرگزاری بسیج گفت: امید و غلبه بر ترس و اندوه از راه‌های ایجاد نشاط واقعی در میان جوانان جامعه است.

غلبه بر ترس و اندوه از راه‌های ایجاد نشاط در جوانان استبه گزارش خبرگزاری بسیج از تنگستان، امام جمعه شهر اهرم درمصاحبه با خبرگزاری بسیج تنگستان گفت:اینکه بیاییم با شعار‌های واهی وغیرواقعی امید واعتماد به آینده کشور را ازبین ببریم خود نشان از بی سلیقگی است.

حجت الاسلام پهلوزاده امام جمعه شهر اهرم درمصاحبه ای که با این خبرگزاری درخصوص شیوع ترس وناامیدی دربین جوانان برای ادامه زندگی گفت:دردوران دفاع مقدس همین جوانان رزمنده ما درمواقعی که دیگر امید خودرا ازدست می دادند از توفیقات الهی نا امید نمی شدند وبا توکل برخدا با مقاومت وایستادگی بردشمن غلبه می کردند.

امام جمعه شهر اهرم درجواب این سوال که آیا بی برنامگی وپوچی درزندگی امروزی جوانان می تواند نقشی درنا امیدی آنها درادامه زندگی داشته باشد گفت:از آنجا كه قدرت و توانايي انسان محدود است. امكان شكست و ناكامي در زندگي هر كسي وجود دارد. ناكامي به علل مختلف ايجاد مي شود و بروز آن زمينه ساز رنج هايي چون رنج تنهايي، نااميدي، ترس، انزوا طلبي، افسردگي، آشفتگي، احساس پوچي و بي هدفي در زندگي، اضطراب مي گردد.

حجت الاسلام پهلوزاده درجواب اینکه قرآن چه نقشی می تواند درکامیابی زندگی انسانها داشته باشد گفت:قرآن نسخه تربيت بشر، آرام بخش دل هاي مومنان، شفابخش آلام دردمندان، منبع انرژي و مقاومت، راهنماي رسيدن به سعادت و كاميابي در زندگي انسان هاست.

درپایان امام جمعه شهر اهرم  درتوصیه به جوانان کشورمان گفت:شهدا بهترین نمونه ی ایثار ،مقاومت وایستادگی درمقابل دشمنان تا دندان مسلح کشورمان  هستند وبا مطالعه وتحقیق درباره زندگینامه آنها می توانند الگوی مناسبی برای ادامه زندگی باشند.

انتهای پیام/

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar