سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۳۴۱۲۹۶
تاریخ انتشار: ۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۰- ۵۳: ۰۹
معاون سیاسی سپاه صاحب الامر(عج) قزوین؛
سرهنگ جوادی گفت: حضور سردار شهید سلیمانی به عنوان مرد میدان مقاومت و دیپلماسی، درمذاکرات برجام و دستاوردهای ناشی از آن سهم بسزایی داشت و بستر دیپلماسی و مذاکرات را افزایش داد.  

 

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج قزوین، سرهنگ جواد جوادی شریف، معاون سیاسی سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین، در رزمایش سراسری پویش دیاررجایی اظهار داشت: در کنش عقلانی، قصد بر به قدرت وحاکمیت رسیدن فرد مورد نظر است تا بتواند به وظیفه ی خود در عرصه قدرت عمل کند اما باید در واکنش عقلانی برخلاف یک جریان عمل کنیم که به قدرت نرسد.

سرهنگ جواد جوادی بیان کرد: هدف رزمایش امروز در بستر فضای مجازی بر مبنای کنش عقلانی و براساس نیازی است که شناخت آن درست تشخیص داده شده است. با راه اندازی پویش دیاررجایی قصد داریم الگوی رئیس جمهور کارآمد منتخب را به مردم جامعه و استان خود معرفی کنیم.

این مقام مسئول اذعان کرد: براساس این کنش عقلانی چند سناریو متصور هست که در مورد انتخابات بررسی می‌شود؛ سناریواول، چگونگی حضور افراد درعرصه اجتماعی است که، براساس آن حضور اگاهانه است که به انتخاب آگاهانه و آگاهی افراد جامعه مربوط می‌شود.

به گفته وی؛ این پویش و مطالب انتشاری به مخاطبان درافزایش رشد آگاهی آحاد ملت تاثیر صد درصدی دارد. با مرورانتخابات سالهای گذشته به این نتیجه می‌رسیم که در سال۷۲ دولت آقای هاشمی با گفتمان کارآمدی،اقتصادی و سازندگی به قدرت رسید.

مسئول سیاسی سپاه صاحب‌ الامر استان(عج) قزوین یادآور شد: همچنین دولت آقای خاتمی با شعار توسعه سیاسی و فضای باز فرهنگ، قدرت را به دست گرفت و دولت آقای احمدی نژاد با گفتمان عدالت و مبارزه با فساد روی کار آمد.

سرهنگ جوادی در ادامه افزود: دولت آقای روحانی بحث تدبیروامید را شاکله کار خود قرار داد و با گفتمان جنگ، مذاکره یا صلح و با دوگانه هایی ایجاد شده و با القاء نیازجامعه به مذاکره در ذهن مردم روی کار آمد.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه مذاکره در دولت تدبیر و امید در این ۸ سال چه دستاوردی برای ما داشته است؟گفت: مذاکره‌ی امروز در وین که آقای ریچارد اصلی‌ ترین طراح بخش تحریم‌های ایران در آنجا است می‌گوید؛ ما براساس مولفه‌هایی که داریم هیچگاه بسترهای تحریم‌ها در ایران را از بین نخواهیم برد.

مسئول سیاسی سپاه صاحب‌ الامر(عج) استان قزوین اظهار داشت: شما باید بدانید کاری که امروز در افزایش آگاهی مردم انجام می‌دهید چقدر اثرگذار خواهد بود.

به گفته وی؛ سناریو دوم در انتخابات بحث احساسات است که افراد براساس ترغیب احساسات وارد انتخابات با میزان مشارکت حداکثری می‌‌شوند. سومین سناریو، سناریو‌ی حضور با اکراه در انتخابات است که در آن افراد، فرد مورد نظر خود را از بین بد و بدتر انتخاب می‌کنند. که این نوعی واکنش به سناریو قبلی محسوب می‌شود.

مسئول سیاسی سپاه صاحب الامر(عج) قزوین خاطرنشان کرد: در سناریو چهارم، که قطب سازی های کاذب در آن مدیریت می‌شود و دولت ها با ایجاد پروپاگانداهای رسانه‌ای افراد را در بین این دوگانه ها قالب می‌کنند؛ که یکی از این دوگانه ها بحث پررنگ کردن مجدد مذاکرات بحران است.

سرهنگ جوادی بیان کرد: موضوع دیگری که در آینده به آن بیشتر پرداخته می‌شود بحث عفاف و حجاب است که باید با افزایش سطح اطلاعات و آگاهی به باز‌نشراین اطلاعات و آگاهی در سکوهای فضای مجازی بپردازیم.

وی جوادی با اشاره به تاثیر حضور سردار شهید سلیمانی در مذاکرات بیان کرد: ما دیدیم که مرد میدان دیپلماسی، درعرصه دیپلماسی و میدان چه دستاوردهایی برای محور مقاومت و کشور ما داشت. حتی با اقدامات خود بستر دیپلماسی و مذاکرات ما را افزایش داد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar