سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۳۴۳۱۵۸
تاریخ انتشار: ۲۸ ارديبهشت ۱۴۰۰- ۴۶: ۲۱
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج امیدیه عنوان داشت: در ادامه نهضت مومنانه و کمک های مهربانی، تهیه وتوزیع ۵۰۰ بسته معیشتی به همت جهادگران انقلابی شهرستان امیدیه در سطح شهرستان امیدیه صورت گرفت.

اضافه کرد: ایم بسته های معیشتی شامل برنج، روغن و .... به ارزش هربسته ۳۵۰هزارتومان می باشد.
وی ادامه داد: همچنین توزیع ۷۰بسته معیشتی که ارزش هربسته ۴۰۰هزارتومان به خانوادهای نیازمندوکم برخودار بمناسبت دهه بسیج سازندگی توسط بسیج سازندگی حوزه حمزه سیدالشهدا(س)سپاه ناحیه امیدیه صورت گرفت.

ادامه داد: از خانواده های جهادی وفرهنگی که دراین مدت درسطح منطقه وشهرستان امیدیه فعال بودند بمناسبت دهه بسیج سازندگی هدایای به ۴ خانواده ازطرف گروه جهادی شهید ابراهیم مطوری __پایگاه شهید عزیزالماسی__ حوزه حمزه سیدالشهدا_سپاه ناحیه امیدیه تقدیم شد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: