سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۳۴۳۸۵۱
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۴۰۰- ۱۶: ۱۰
جلسه بررسی وضعیت سلامت و ورزش جامعه هدف استان سمنان در دوران پسا کرونا با حضور سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان و معاونت تربیت بدنی سپاه استان سمنان و رئیس سازمان ورزش بسیج کشور برگزار شد.

به‌ گزارش خبرگزاری بسیج از سمنان؛  جلسه بررسی وضعیت سلامت و ورزش جامعه هدف استان سمنان در دوران پسا کرونا  با حضور ابوالفضل خدا قلی پور رئیس سازمان ورزش بسیج  کشور ، محمد مطهری نژادمعاون تربیت بدنی سپاه استان سمنان، سعیدنوروزی عجم رئیس سازمان بسیج ورزشکاران استان سمنان، روح الله بندارمدیر ورزش قهرمانی بسیج استان،فاطمه محمد تقی مدیر ورزش بسیج خواهران استان سمنان حضور داشتند.
مصطفی مرادی در این ديدار افزود: استان سمنان شاهد فعالیت مدیران توانمند و باانگیزه در عرصه‌ ورزش می باشد.
او ادامه داد: مدیران بسیج یکی از بازوان اداره کل ورزش و جوانان هستندو ارتباط خوبی بین ما و مجموعه بسیج می باشد.
وی افزود: نگاه ما به بسیج ،یکی از هسته های توسعه ورزش استان هستندکه هنوز بخش اعظمی از آن بالقوه هستندو مسیری را در پیش داریم تا به بالفعل تبدیل کنیم.
وی افزود: توسعه ورزش توسعه نشاط رابه همراه دارد.یکی از مشکلات ما این است که فرهنگ آمیخته با ورزش نیست و برنامه‌های ورزشی باید پیوست فرهنگی داشته باشد.
ایشان افزودند:در محله ها ما این آمادگی را داریم که موضوعات‌ فرهنگی را دركنار اقدامات ورزشی داشته باشیم.

ابوالفضل خدا قلی پور رئیس سازمان ورزش بسیج کشور در این جلسه بیان داشتند:تلاشمان این است که ظرفیت ها رابه اشتراک بگذاریم.
وی افزود: در دوران پسا کرونا بارسنگینی  درقبال برگرداندن فضای نشاط به جامعه را برعهده داریم .
وی ادامه داد:نقش ما در دوران پساکرونا بازسازی جامعه است که با همکاری اداره ورزش و جوانان، بسیج ،هيئت های ورزشی قابل اجراست.

رئیس سازمان ورزش بسیج کشور اعلام کرد : درموضوع سند اعتلای بسیج ،موضوع ورزش از جایگاه و نقش مهمی برخوردار است تا بتوانيم خدمات‌ خوبی را در این حوزه برای مردم داشته باشیم.
وی افزود:رونمایی ازمراکز پایگاه های استعدادیابی ورزش بسیج ، برگزاری جشنواره های ورزشی،حمایت از تیم های حرفه ای، همگانی کردن ورزش از اولویت های بسیج در امر ورزش و سلامت مردم است.
ابوالفضل خدا قلی پور از تعامل با وزارت ورزش و جوانان، همکاری با هیئت هاي ورزشی بویژه هیئت همگانی به عنوان اولویت های برنامه های سازمان خبر داد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
خبرهای مرتبط
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar