سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۳۴۴۲۲۸
تاریخ انتشار: ۰۲ خرداد ۱۴۰۰- ۲۳: ۱۳
در بیانیه دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مرکزی یزد آمده است:
در این بیانیه آمده است: فتح خرمشهر، دست برتر امداد‌های غیبی و نصرت خداوند متعال را به مردم شهید پرور ایران اسلامی نشان داد.
به گزارش خبرگزاری بسیج از یزد؛ دفتر نمایندگی، ولی فقیه درناحیه مرکزی یزد به مناسبت سالروز فتح خرمشهر ابراز بیانیه‌ای صادر نمود:
فتح خرمشهر، دست برتر امداد‌های غیبی و نصرت خداوند متعال را به مردم شهید پرور ایران اسلامی نشان داد.
در این بیانیه که به مناسبت سالروز فتح خرمشهر صادر شده است آمده است: اتفاقات و حوادث بی نظیر تاریخ ملت ایران در انقلاب اسلامی وهشت سال جنگ تحمیلی ونقش حماسه آفرینان در آن دوران به عنوان یک فرهنگ ونماد جاودانه باید به نسل‌های آینده منتقل شود؛ چرا که این وقایع مهم و سرنوشت ساز حاکی ایمان، اعتقاد ومجاهدت عناصری است که با اخلاص تمام وبدون هیچ گونه چشم داشتی گوهر جان را در طبق اخلاص گذاردند وبا مقاومت جانانه خود پیروزی وظفر را در عرصه‌های مختلف رقم زدند؛ از نمونه‌هایی که باید در قاموس ماندگاری این مرزو بوم ثبت وضبط شود ودارای درخشندگی ویژه‌ای است ایستادگی ۳۵ روزه مردم، وحدت، همدلی واتحاد بین نیرو‌های مسلح درمقابل نیروی بعث متجاوز عراق در جهت آزادسازی کامل آنجا بود که بررسی ابعاد آن توسط جوانان امری ضروری است.
بیانیه این دفترمی افزاید: فتح خرمشهر ارتباط مردم با کانون قدرت الهی بود وبرای همه مسئولین در همه عرصه‌های اقتصادی، سیاسی، فرهنگی، دفاعی و... حامل این پیام که تمام قوت وعزت برای خداوند متعال است؛ چنین دوران انرژی بخش وامید آفرینی نباید از یاد‌ها فراموش شود و مورد تحریف واقع شود.
بیانیه در ادامه تاکید می‌کند: بار دیگر یاری کوبنده ودر هم شکننده حق تعالی ملت ما را از تنگنا‌ها نجات دادهمانطوریکه نصرت الهی در ابتدای راه در حوادث هولناک طبس وکودتا‌های دیگر به داد مارسید وچه زیباست بیان حکیمانه ومنور بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی (ره) که فرمودند:: (خرمشهر را خدا آزاد کرد)؛ واین سنت لا یتغیر، همیشه پشتیبان ویاور مومنانی بوده که باتبعیت محض از ولایت از همه هستی خود گذشتند واستقامت ورزیدند.
در بخش پایانی بیانیه دفتر نمایندگی، ولی فقیه در ناحیه مرکزی یزد با تاکید بر اهمیت ومحوری بودن شعار "ما می‌توانیم" در برنامه‌ها وفعالیت‌های مختلف، اظهار امیدواری شده است: امید آنکه با الهام والگو قراردادن افتخار آفرینان گذشته و با تکیه بر رهنمود‌ها و توصیه‌های موکد مقام معظم رهبری، باور داشته باشیم ظرفیت‌های درونی می‌توانند پرچم عزت ایران را در سنگر‌های حساس وکلیدی جهان برافرازند.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar