فرمانده سپاه امام صادق (ع) در مراسم بزرگداشت سال روز شهادت امام جعفر صادق علیه السلام، قیام خونین 15 خرداد و ارتحال امام خمینی (ره) گفت: مردم با قاطعیتی بالاتر از گذشته در انتخابات شرکت کنند.
کد خبر: ۹۳۴۷۶۹۴
|
۱۳ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۸:۵۶

به گزارش خبرگزاری بسیج از بوشهر، سردار علی رزمجو در ابتدای این مراسم با تسلیت سال روز شهادت امام جعفر صادق علیه السلام اظهار کرد: امام صادق علیه السلام سال‌های زیادی از عمر گرانبهای خود را به تأسیس مراکز علمی و دینی دانشگاه اهل بیت علیهم السلام و زنده کردن و نشر اسلام گذراند تا جایی که آثار این تلاش‌ها در عالم فراگیر شد و تا به امروز نیز ادامه دارد.
وی تصریح کرد: امام ششم شیعیان در زمان زندگی خود با تمام جریان‌های فکری و عقیدتی مباحثه می‌کرد که در این مباحثه‌ها نظراتی را ارائه می‌فرمود که قانع کننده بوده و برتری کامل و حقانیت بینش اسلامی را به دنبال داشت.
فرمانده سپاه استان بوشهر در ادامه با گرامیداشت قیام خونین ۱۵ خرداد و سال روز ارتحال امام خمینی (ره) گفت: امام خمینی (ره) در ۱۵ خرداد سال ۱۳۴۲ نهضت و انقلابی اسلامی را شروع کرد که این انقلاب تمام کاخ‌های زور و ظلم دنیا را در هم شکست و آن‌ها را بی‌خاصیت کرد.
فرمانده سپاه امام صادق علیه السلام تأکید کرد: امام خمینی (ره) مبشر عصر جدیدی در دوره‌های زندگی بشر بود که به نظر می‌رسید در این مرحله، برای روحیه آشفته بشریت بیش از هر چیز دیگر، معنویت نیاز است که نهضت و انقلاب اسلامی ایشان توانست فضایی معنوی را در جامعه بسط و گسترش دهد.
مردم با قاطعیتی بالاتر از گذشته در انتخابات شرکت کنند
سردار رزمجو افزود: به برکت حرکت و انقلاب آسمانی امام خمینی (ره) و پیام‌های روح بخش این انقلاب، بار دیگر شکوفایی خداجویی، خدامحوری و دین‌گرایی در بستر خشکیده جهان معاصر جوانه زد و اسلام رشدی تازه پیدا کرد.
وی اضافه کرد: امام بزرگوار ما نغمه‌های ایمان‌گرایی، توحید و خداپرستی را نه تنها در کشور ایران بلکه در سراسر جهان طنین افکن نمود و باعث شد تا انقلاب اسلامی در یکی از حساس‌ترین مقاطع زمانی همچون زلزله‌ای غیرمترقبه اردوگاه آرام و بی‌دغدغه استکبار را به شدت در هم بکوبد.
عضو شورای تأمین امنیت استان بوشهر یادآور شد: ارتباط امام خمینی (ره) با خدا ارتباطی قوی بود و اخلاص، ایثار و فداکاری ایشان همگی بر مبنای اندیشه‌های الهی بود به همین جهت در نهضت اسلامی که در سال ۱۳۴۲ به راه انداخت به پیروزی‌های بزرگ و سترگی دست پیدا کرد.
مردم با قاطعیتی بالاتر از گذشته در انتخابات شرکت کنند
رزمجو خاطرنشان کرد: امروز ۴۳ سال از عمر بابرکت انقلاب اسلامی می‌گذرد، اما همچنان این انقلاب در عرصه‌های مختلف بیش از گذشته مورد تهدید در شاخه‌های مختلف و مسائل گوناگون است.
وی برگزاری انتخابات را حرکت بزرگ سیاسی ملت ایران نامید و گفت: آن چه امروز در میدان نبرد سیاسی انتخابات رقم می‌خورد این است که دشمنان انقلاب اسلامی تلاش می‌کنند میزان مشارکت در انتخابات را که در واقع میزان دفاع مردمی از انقلاب اسلامی است را پایین بیاورند که لازم است ملت ما در این عرصه نیز همچون گذشته هوشیار باشند و نقشه‌های دشمنان را خنثی کنند.
فرمانده سپاه امام صادق علیه السلام تأکید کرد: در این شرایط لازم است قشر‌های مختلف مردم با سلیقه‌های سیاسی مختلف با روحیه‌ای استکبارستیزانه و قاطعیتی بالاتر از گذشته در انتخابات شرکت کنند و در برابر زیاده‌خواهی‌های استکبار بایستند.
این مراسم به همت معاونت فرهنگی و هنری سپاه امام صادق علیه السلام و با حضور جمعی از فرماندهان و مدیران این سپاه در حسینیه عاشقان ثارالله بوشهر برگزار شد.
انتهای پیام/
ارسال نظرات
پر بیننده ها