سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۳۴۸۵۱۲
تاریخ انتشار: ۱۷ خرداد ۱۴۰۰- ۴۳: ۱۹
عامری در گفتگو با بسیج:
دبیرکل جمعیت ایثارگران گفت: مردم نسبت به عملکرد دولت عصبانی هستند چراکه معیشتشان هشت سال با دشواری ها و سختی های زیادی روبرو بوده است.

محمد جواد عامری دبیر جمعیت ایثارگران در خصوص آرایش سیاسی اصلاح طلبان و اصولگرایان در انتخابات پیش رو در گفتگو با خبرنگار بسیج اظهار داشت: هر دو جبهه سیاسی کاندیداهایی برای انتخابات ریاست جمهوری پیش رو دارند و گمان میرود اصلاح طلب ها به سمت یک نامزد سوق پیدا کنند.

وی گفت: اکنون باید منتظر بمانیم تا کاندیدا برنامه های خود را اعلام کنند و مردم بررسی کنند که کدام کاندید برنامه بهتری دارد و از باقی کاندیدا توانمند تر هستند.

عامری اضافه کرد: خوشبختانه در این دوره کاندیداها از کلی گویی پرهیز می کنند و قصد دارند برنامه های بهتری ارائه بدهند؛ تجربیات امتحان شده در دوره های قبل را لحاظ کرده و گمان میرود از وعده های غیر منطقی جلوگیری شود.

دبیر جمعیت ایثارگران با اشاره به عملکرد دولت روحانی تصریح کرد: مردم نسبت به عملکرد دولت روحانی و اصلاح طلبان عصبانی هستند. معیشت مرد م هشت سال با دشواری ها و سختی ها روبرو شده و اگر مردم احساس کنند که دولت بعدی قرار است ادامه دهنده دولت روحانی باشد قطعا مردم به آن سمت نخواهند رفت.

وی ادامه داد: کاندیداهایی که درنقد دولت قبلی بهترعمل کنند شانس بیشتری در انتخابات خواهند داشت البته تاکنون روند کارشناسی خوب بوده و تخریب های غیر منطقی کمتر مشاهده شده و دیده میشود انتخابات روند منطقی خود را پیدا کرده که امیدواریم به افزایش مشارکت کمک کند.

عامری ضمن جدی دانستن رقابت بین دو کاندید اصلاح طلب گفت: گرچه هرکدام از کاندیداها ویژگی های خاصی دارند اما رقابت بین مهرعلیزاده و همتی جدی است. دولت هشت ساله اخیر در تمامی زمینه ها مشکلات جدی داشته و کاندیدا برخی ها از جنبه اقتصادی و برخی از جنبه فساد ستیزی پیش گام هستند اما هرکاندیدی که اعتماد مردم را برای تغییر آینده بیشتر جلب کند احتمال رای آوری او بیشتر است.

دبیر جمعیت ایثارگران در پایان خاطر نشان کرد: اعتقاد دارم مردم برخی اوقات باور ندارند رئیس جمهور بعدی بتواند مشکلات و خراب کاری های دولت روحانی را رفع کند. مشکلات اساسی مردم اشتغال، معیشت، گرانی، قیمت های سرسام آور و مشکلات مسکن بوده است. اگر مردم احساس کنند فرد بعدی میتواند مشکلات را تاحدی حل کند و با مردم صادقانه رفتار خواهد کرد مشارکت بالایی خواهیم داشت.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar