سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۳۴۸۶۵۷
تاریخ انتشار: ۱۸ خرداد ۱۴۰۰- ۲۰: ۱۳
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان بوشهر درجلسه هدایت سیاسی کارکنان ونیروهای وظیفه سپاه تنگستان گفت:مبنای این انقلاب برای تصمیم گیری ها ،خود مردم هستند

به گزارش خبرگزای بسیج  از تنگستان،حجت الاسلام طاهری مدیرکل تبلیغات اسلامی استان بوشهر درجلسه هدایت سیاسی کارکنان ونیروهای وظیفه سپاه تنگستان گفت:مردم پایه اقتدار در نظام جمهوری اسلامی ایران هستند.

حجت الاسلام طاهری با بیان اینکه آیا اقدام معمارکبیر انقلاب اسلامی درانتخاب مسئولین نظام بدست خود مردم اشتباه بوده است افزود:وقتی تاریخ42ساله انقلاب اسلامی را با همه مشکلات وسختیهای آن مرور میکنیم به این نکته برمیخوریم که آیا امام خمینی(ره)نباید مبنای تصمیم گیریهای کلان کشور را بدست مردم می داد وخود با انتخاب افراد نخبه ومصلح نظام را بدست آنان می سپرد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان بوشهردرادامه تصریح کرد:درنظامات الهی واسلامی اعتماد به پروردگار ،دستورات پروردگار وحاملین دستورات پروردگار مدنظر قرارمیگیرد.وقتی به وعده های الهی وکسانی که با نفسه های مسیحایی خود تصمیماتی برای نظام اسلامی میگیرند مردمان آن نظام نیز علیرغم تفاوت درعقاید می بایست گوش به فرمان باشند.

حجت الاسلام طاهری با مرور تاریخ اول انقلاب وسهم خواهی های احزاب مختلف درارکان حیاتی نظام گفت:سازمان های مجاهدین خلق،نهضت آزادی وبرخی از احزاب دیگر با تأکید براین نکته که ما اول کسانی بودیم که به مبارزه با نظام طاغوت پرداختیم وهزینه های بسیاری را نیز متحمل شدیم پس می بایست این نظام توسط ما اداره شودتا توسط روحانیت.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان بوشهردرپایان با اشاره به مبنای مهم امام برای اداره نظام جمهوی اسلامی گفت:باتوجه به مبنای امام ،انقلاب برپایه ایمان مردم شکل میگرید،ایمان مردم باعث تناور شدن ان درخت وستون انقلاب می شود.اگر مردم ایمان نداشته باشند وانتخاب را برعهده خود مسئولین نظام بگذارند ،این انقلاب روز به روز تحلیل می رفت وباعث دلسردی مردم نسبت به انقلابی که کرده بودند می شد.

پایان خبر/

 

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar