سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۳۴۸۷۰۹
تاریخ انتشار: ۱۸ خرداد ۱۴۰۰- ۵۵: ۱۱
دبیر نهضت جهانی نهج‌البلاغه خوانی:
حجت الاسلام مهدوی ارفع گفت: مردم سهامدار واقعی انقلاب هستند، نه نامحرم انقلاب.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج قزوین، حجت‌الاسلام حمیدرضا مهدوی ارفع، دبیر نهضت جهانی نهج‌البلاغه خوانی در همایش بزرگ فرماندهان پایگاه های بسیج قزوین و خانواده بزرگ اوقاف استان، که در امامزاده حسین(ع) قزوین برگزار شد بیان کرد: انتخابات یک فرصت استثنایی برای کشور ما ایجاد کرده لذا باید بدانیم از این فرصت چگونه استفاده نماییم.

وی گفت: فهم درست از این ظرفیت موجب می شود حقایق درست به جامعه القا کنیم و فرهنگ انتخابات و حضور حداکثری را به جامعه بدمیم.

دبیر نهضت جهانی نهج‌البلاغه خوانی در ادامه اظهار کرد: امروز رقابت در انتخابات وجود دارد نه خصومت. عامل پیروزی ما در انقلاب اسلامی، اراده مردم بود. رای مردم یک نشانه از اراده مردم است و این اراده مردم تحریف شده و تبدیل به رای مردم شده است.

حجت الاسلام مهدوی ارفع در ادامه عنوان کرد: باید به اصل انقلاب که همان مردم هستند بازگردیم. رأی دادن، نباید موجب غفلت ما از اصل انقلاب شود.

وی افزود: در ابتدای انقلاب امام راحل، حتی حوزه امنیت را هم به مردم سپردند اما در حال حاضر حتی اقتصاد و اصل ۴۴ هم به مردم واگذار نمی شود.

دبیر نهضت جهانی نهج‌البلاغه خوانی تصریح کرد: مردم سهامدار واقعی انقلاب هستند، نه نامحرم انقلاب و این در حالی است که کل ساختارهای نظام طبق قرآن و روایت اسلامی همان بازوی امام(ره) برای امت و وکیل مردم برای ادای تکالیف امت هستند.

حجت الاسلام مهدوی ارفع تصریح کرد: جامعه را باید از دوقطبی شدن برهانیم چرا که جامعه دوقطبی دچار مشکلات زیادی می شود.

وی اضافه کرد: باید فرهنگ انتخابات را در بین مردم ترویج دهیم و عزم مردم به جای رای مردم در جامعه جاری شود و از اختلاف و دوقطبی سازی ها برحذر باشیم.

دبیر نهضت جهانی نهج‌البلاغه خوانی در ادامه یادآور شد: رای ما بسیار تعیین کننده و تکلیف می باشد. کارگزاران بد، محصول رای کسانی هستند که رای نمی دهند. امام علی(ع) می فرمایند؛امر به معروف و نهی ازمنکر را ترک نکنید مه اگر ترک کنید اشرار بر شما حاکم می شوند و مصداق بارز آن، انتخابات است.

حجت الاسلام مهدوی ارفع با اشاره به مطالبه مردم از ۷ کاندیدای ریاست جمهوری برای ارائه برنامه های تحولی بیان کرد: بهتر است که کاندیداها مطالبات را تحولی کنید نه تغییر شخص محور، باید افراد انقلابی محور برای تحول انتخاب نماییم
چرا که این انتخابات بی نظیر هم از نظر تهدیدات و هم از نظر فرصت ها بی نظیر است.

وی افزود: دولت اخیر به گونه ای رفتار نموده است که رفاه و تجمل برای قشر مرفه و همچنین فقر برای اقشار ضعیف جامعه به حد بالایی رسیده است به طوری که مردم را نسبت به انقلاب دلسرد کرده است. لذا امروز انتخاب برای تعیین یک رییس جمهور نیست بلکه انتخابات، استمرار انقلاب اسلامی است و باید همگی با حضور حداکثری و انتخاب اصلح پای صندوق های رأی حاضر شویم.

این مسوول در ادامه اضافه کرد: مشارکت حداکثری موجب ایجاد امنیت می شود. هرجا تفکر انقلابی و نه شخص، استقرار یافت شاهد رشد و بالندگی این نظام بودیم. ما در این فضا باید شرکت کنیم که حق شما در گام دوم انقلاب تحول است.

انتهای پیام/۱۰۱۰

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar