سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۳۴۸۹۶۲
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۴۰۰- ۰۳: ۱۱
امروز مردم با سنجیدن معیارها و دیدن برنامه ها و مناظره های نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری قطعا فردی را انتخاب می کنند که مطابق با معیارهای رهبر انقلاب و خدمتگزار مردم باشد.

به گزارش خبرگزاری بسیج، انتخابات همانطور که از اسمش پیداست یک رویداد بزرگ در کشور و تحول در تمام زمینه برای انتخاب رئیس جمهور است که قطعا دیگر نمی توان به کسانی اعتماد کرد که در سال های گذشته برنامه خاصی برای خدمت به مردم نداشتند و عملا برنامه های آن ها به نفع مردن نبود.

رهبر انقلاب برای انتخاب اصلح و رئیس جمهور خدمتگزار به مردم معیارهایی را مطرح کردند که از طریق آن ها می توان به انتخاب درست دست یافت و آینده کشور را به فردی داد که هدفش خدمت به مردم باشد.

در طول سال های گذشته سوء تدبیرها و مشکلات معیشتی که مردم را گرفتار کرده است باعث شده تا امروز مردم به فکر انتخاب فرد مناسب باشند امری که با دیدن برنامه هاومناظره های انتخاباتی و سابقه افراد قطعا هرکس می تواند کاندیدای مورد نظر را انتخاب کند البته باید مراقب فریب های تبلیغاتی بود فریب ترفندهای رسانه ای و تبلغاتی را نخورد.

مردم با سنجیدن معیارها رای می دهند

رضا احمدی از شهروندان چرداولی در گفتگو با خبرنگار بسیج گفت: مردم امروز آگاه شده و با سنجیدن معیارهای مختلف به فردی رای می دهند که مشکلاتشان را برطرف کند.

وی افزود: طی برنامه های مختلف تبلیغاتی ، مناظره ها ، سابقه افراد و ... می توان مشخص کرد که چه کسی هدفش خدمت به مردم و چه کسی توان اجرای این مسئولیت سنگین را ندارد.

احمدی تصریح کرد: امروز مشارکت حداکثری مردم از اهمیت ویژه ای برخوردار است و همه باید برای جلب مشارکت حداکثری تلاش کنند.

 

مناظرات انتخاباتی نامزدهای ریاست جمهوری  خدمتگزاران  به مردم را مشخص کرد

قدرت اله نیاصادق تحلیلگر ارشد مسائل سیاسی و بین المللی در گفتگو با خبرنگار بسیج گفت: در انتخابات باید معیارسنجی کرد وکاندیدای اصلح را با تحلیل درست انتخاب کرد تا شاهد تحول در بخش های مختلف کشور باشیم.

وی افزود: طی مناظره های انتخابات ریاست جمهوری معیارواقعی برخی نامزدها مشخص شد و مردم دیدند که چه کسی با برنامه آمده و چه کسی برنامه خاصی برای خدمت به مردم نداشته و ادامه دهنده وضع موجود است.

نیاصادق در ادامه گفت: طی مناظره ها هم کسانی بودند که نشان دادند برنامه داشته و هدفشان خدمت به مردم وخروج از وضع کنونی است و برخی دیگر به دنبال مسائل حاشیه ای و مواردی که نیازواقعی مردم نیست.

تحلیلگر ارشد مسائل سیاسی بیان داشت: مشارکت حداکثری از مواردی که در انتخابات از اهمیت ویژه ای برخوردار است و همه دستگاهها امروز وظیفه دارند که دراین راستا تمام تلاش خود را به کار گیرند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
خبرهای مرتبط
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar