سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۳۴۹۰۰۷
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۴۰۰- ۱۵: ۱۲
حجت الاسلام حاجی صادقی:
حجت الاسلام والمسلمین دکتر حاجی صادقی گفت: انتخابات بزرگترین فرصت اصلاح شرایط کشور و بهترین فرصت تحول است تا خود را از دست مدیریت های غلط نجات دهیم.

به گزارش خبرگزاری بسیج، حجت الاسلام والمسلمین دکتر عبدالله حاجی صادقی نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی روز گذشته (چهارشنبه)  در جمع پاسداران سپاه حضرت صاحب الامر(عج) استان قزوین با اشاره به اهمیت قرار گرفتن در صراط مستقیم بیان کرد: قرار گرفتن در صراط مستقیم مهم است اما طبق فرمایش خداوند ماندن و پایداری در مسیر مستقیم مهم تر است و کسانی اهل رستگاری و آینده آباد هستند که اهل استقامت باشند.

وی با اشاره به انتخابات پیش رو گفت: از بیان قرآن کریم، یکی از الزامات پاسداری و حفاظت از انقلاب به گونه ای که هم امنیت را تامین کند، هم دشمن را از حمله و تجاوز باز بدارد و هم عزت ما را حفظ کند این است که قوی باشیم؛ یعنی مولفه اصلی عزت و امنیت و شکست دشمن، قدرت است.

نماینده ولی فقیه در سپاه اظهار داشت: انسان ضعیف وجامعه ضعیف محکوم به پذیرش ذلت، بردگی و مرگ است. اگر قوی نباشیم دشمن اراده ما را تهدید می کند. یکی از بزرگترین استراتژی های دشمن این است که ما را ضعیف کند‌.

حجت الاسلام حاجی صادقی با اشاره به مولفه های قدرت سپاه پاسداران تشریح کرد: کدام سپاه می تواند دشمن را نا امید کرده، فتنه ها را خنثی کرده، امنیت را مستقر کند و عزت آفرین باشد. در همین راستا سلسله مولفه هایی در درون سپاه وجود دارد. در درون سپاه، ما هم قدرت سخت می خواهیم. لذا باید دانش صنعت نظامی ما قدرتمندتر شود. خط قرمز ما فقط حکم خداست. بعضی متوجه نمی شوند که سرمایه گذاری نظامی در این دنیای استعماری یک استلزام ضروری است.چرا که اگر قدرت نظامی ما افزایش نیابد و اشراف اطلاعاتی ما در مقابل دشمن بالا نباشد عملیات دشمن ما را غافلگیر خواهد کرد. موشک، اشراف اطلاعاتی، تخصص نظامی، تجهیزات جنگی، ظرفیت های است که سپاه را قدرتمند می کند و مقام معظم رهبری فرمودند؛ سپاه سنگرنشین نفوذ ناپذیر انقلاب می شود اگر مولفه خدا محوری و قدرت و مردم وجود داشته باشد که اگر مولفه مردم نباشد، بدون آن انقلاب هم نمی ماند.

این مقام مسئول اضافه کرد: از آیات قرآن برمی آید که خدا اراده نکرده است نظام ولایی، حاکمیت دینی با قدرت غیبی خدا شکل بگیرد و بماند، بلکه حاکمیت دینی با قدرت مردمی پایدار می شود و اگر مردم نباشند نظام ولایی مستقر نخواهد شد و اگر هم مستقر شود، استمرار نخواهد داشت. مولفه ای که نظام ولایی ما را ۴۲ ساله کرده و انقلاب را در برابر تهدیدات و آسیب ها و تهاجمات نگه داشته است، مولفه مشارکت مردم است.

نماینده ولی فقیه در سپاه با اشاره به اینکه دشمن به قدرت این مولفه بزرگ یعنی قدرت مردمی پی برده، عنوان کرد: دشمن می داند اگر موتور این انقلاب روشن است و مقام معظم رهبری هدایتگر این انقلاب است، آنچه این موتور را روشن نگه می دارد، مردم هستند، لذا به دنبال این است تا سوخت انقلاب را بگیرد تا نظام جمهوری اسلامی را سرکوب کنند.

دکتر حاجی صادقی اضافه کرد: لذا دشمن با فشارها و با بدعمل کردن مدیران نالایق، منفعل و چشم به دست کدخدا داشته به ویژه در یک دهه اخیر، بزرگترین ظلم را در حق انقلاب روا داشته است. مدیرانی که مردم را نسبت به دفاع از ارزش های انقلاب نا امید و حداقل نگران کرده اند. یکی از مشکلات کشور این است که اقتصاد از دین گرفته نشده است بلکه از نظام غرب کسب کرده، دشمن می گوید باید انگیزه و مشارکت و روحیه جهادی مردم را در حفظ انقلاب ضعیف کنیم و مردم انگیزه ای برای ایثار در انقلاب نداشته باشند.

وی در ادامه یادآور شد: دشمنان انقلاب قطعا می دانند که انقلاب طی چهل سال پیشرفت کرده و لذا این پایداری انقلاب موجب مرگ غرب می شود و با وجود انقلاب اسلامی مرگ تدریجی دشمنان قطعی است. لذا به این نتیجه رسیده اند که باید عامل حفاظت کننده انقلاب را که فتنه را به فرصت، جنگ را به دفاع مقدس و فشار اقتصادی را به تولید تبدیل می کند یعنی «مردم» را از انقلاب بگیرد.

حجت الاسلام حاجی صادقی با توجه به نقشه های فتنه برانگیز دشمنان بیان کرد: در وضعیت کنونی و با توجه به فتنه دشمنان، سپاه برای اینکه انقلاب را حفظ کند باید عامل ابتدا را حفظ کند، باید با بصیرت افزایی به مردم این پیام را برساند که این مشکلات وجود دارد اما راه حل مشکل قهر کردن نیست بلکه اقدام برای اصلاح است و انتخابات بزرگترین فرصت این اصلاح است و یقینا انتخابات بهترین فرصت تحول است تا خود را از دست مدیریت های غلط نجات دهیم.

وی ادامه داد: مردم باید اولا باور داشته باشند که توانمند هستند و ثانیا به دنبال یک مدیریت اجرایی، انقلابی، معتقد به امام، اسلام و مردم باشند. لذا امروز بصیرت افزایی علم پایداری از انقلاب است. امروز روشن کردن نقشه دشمن برای مردم که می خواهد با ناامیدی وجود خود را تضمین کند امری اساسی است و لذا فریادهای مردم در برابر تبعیض و ظلم و فشار اقتصادی، باید شنیده شود و راه درست این است که وضع موجود تغییر کند و افرادی پای کار بیایند که بدانند تحول بهترین راه است.

حجت الاسلام حاجی صادقی در ادامه با اشاره به راهکار دوم خطاب به پاسداران بیان کرد: راهکار مهم بعدی خدمت به مردم است. هرجا که نیاز به خدمت بوده سپاه و بسیج حضور داشته است. امروز خدمت به مردم قطعا پاسداری از انقلاب و اقدام علیه امریکا است چرا که ما نمی گذاریم آمریکا انقلاب را بی سرباز کند. همچنین اقدام دیگر این است که تحرک و انگیزه اقدام را در مردم افزایش دهیم تا این انتخابات را به یک حماسه تبدیل کنند.
نماینده ولی فقیه در سپاه در پایان این نشست اظهار کرد: سومین ویژگی، ما رئیس جمهوری می خواهیم در برابر ظلم، ظالم و فساد، مرد میدان باشد. این رسالتی است که همه ما باید در این ایام انجام دهیم و باید ببینیم افق فکری کدام کاندیدا با افق فکری ولایت سازگار است..

همچنین حجت الاسلام و المسلمین دکتر عبدالله حاجی صادقی نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در جمع ائمه جمعه و جماعات، طلاب و اساتید حوزه علمیه استان قزوین در محل مسجد النبی (صلوات علیه) بیان داشت: امروز برجسته ترین مصداق امر به معروف امر به حضور انتخابات و بزرگترین مصداق نهی از منکر نهی افراد از عدم حضور است اما حضور باید موثر و بصیرت افزا باشد.
دکتر حاجی صادقی در ادامه توضیح داد: امروز کشور به کسی نیاز دارد که در امتداد ولایت حرکت کند. ما، کارآمدی، ایمان، مردم داری، عدالت، را در ولایت مداری می بینیم، درست شبیه حاج قاسم اما به دنبال عدالت خوارج نیستیم. تمام موفقیت ما آنجا بوده که نسبت به ولایت سرباز بوده ایم، سربازی ولایت انسان را حاج قاسم می کند .
نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: انتخابات امسال در چهل و دو سال اخیر بی نظیر است زیرا از یک طرف دشمن رصد می کند که آیا مردم پس از چهل و دو سال با همه سختی ها از انقلاب بریده اند یا نه تا بتواند ضربه اش را وارد کند و دوم اینکه در داخل کشور فشارهای زندگی برای عده ای کشنده شده است. لذا بر همه ما واجب است تا با حضور جهادی، یک حضور و مشارکت حداکثری در این انتخابات داشته باشیم و بدانیم که امنیت ملی، اقتدار بین المللی و عزت ما به این انتخابات است.

انتهای پیام

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar