سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۳۴۹۹۰۸
تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۴۰۰- ۴۶: ۱۰
شاهرود_ کانون فیلم و عکس و کانون هنر‌های تجسمی و صنایع دستی دانشگاه صنعتی شاهرود در نهمین دوره جشنواره سراسری رویش افتخار آفرینی کردند.
افتخار آفرینی دو کانون فرهنگی دانشگاه صنعتی شاهرود در نهمین دوره جشنواره سراسری رویشبه گزارش خبرگزاری بسیج، در این دوره از مسابقات که بنا به اعلام دبیرخانه، حدود ۸۰ درصد از کانون‌های فرهنگی، هنری و اجتماعی دانشگاه‌های سراسر کشور حضور داشتند، نام کانون فیلم و عکس دانشگاه صنعتی شاهرود در بخش کانون‌های برگزیده قرار گرفت و در بخش رشته مصنوعات سفالی، محمدامین آفتابی دانشجوی رشته حسابداری این دانشگاه به نمایندگی از کانون هنر‌های تجسمی و صنایع دستی برگزیده شد.
لازم به ذکر است جشنواره رویش، به عنوان عرصه تجلی توانمندی‌ها و استعداد‌های ارزشمند کانون‌های فرهنگی، هنری، دینی واجتماعی، بستر مناسب برای انعکاس ظرفیت‌های قابل توجه کانون‌ها می‌باشد. بر این اساس دانشگاه‌ها بر مبنای سیاست‌ها و راهبرد‌های مدوّن جشنواره و طبق زمانبندی تعیین شده نسبت به برگزاری جشنواره‌های رویش دانشگاهی اقدام نموده و برگزیده‌های بخش‌های مختلف و همچنین آثار و دستاورد‌های کانونی خود را پس از انجام ارزیابی و داوری به دبیرخانه جشنواره ملی رویش معرفی می‌نمایند.
اسفندماه ۱۳۹۹ و در مرحله دانشگاهی این جشنواره در دانشگاه صنعتی شاهرود، دستاورد‌های کانونی برگزیده در این مرحله پس از کارشناسی از طریق سامانه رسمی اعلام شده توسط وزارت متبوع به مرحله ملی راه یافتند.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar