سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۳۵۰۲۳۱
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۴۰۰- ۱۴: ۰۹
سردار چمن:
سردار چمن اظهار داشت:امروز نوبت من وشماست که از این حرم یعنی جمهوری اسلامی باحضور آگاهانه خود در انتخابات دفاع کنیم ولازم نیست ماهزاران کیلومتر راه راطی کنیم تابه سوریه وغیره برویم.

به گزارش خبرگزاری بسیج،فرمانده سپاه حضرت جوادالائمه(ع) در جمع اقشار مختلف شهرستان جاجرم در ابتدا ضمن اشاره به موفقیت های انقلاب اسلامی تا به امروز به پنج مرحله انقلاب اسلامی اشاره نمود و افزود:این پنج مرحله عباتند از انقلاب اسلامی ،نظام اسلامی،تشکیل دولت اسلامی،جامعه اسلامی وآمادگی برای تشکیل دولت جهانی وتمدن نوین جهانی وآمادگی برای ظهور حضرت مهدی (عج).

سردار چمن خاطر نشان کرد: تمام منویات مقام معظم رهبری ترجمان قرآن کریم وتفسیرقرآن به زبان ساده وروان است وهرجا مابه منویات رهبری توجه کردیم برد بامابوده وهرجا تبعیت وتوجه نکردیم ضربه خوردیم ودشمن به ماسیلی زده است وهرجا درپیرو ی ازولی فقیه ثابت قدم واستوار بودیم ما پیروز میدان بودیم وهرجاتبعیت از منیت ها کردیم ماموفق میدان نبودیم.

فرمانده سپاه  حضرت جوادالائمه(ع)افزود:ماباید ولایت مدارباشیم وبادوستان خدا ورسول باشیم تا مورد رحمت خداقرار بگیریم وگرنه موردغضب خداوند قرار خواهیم گرفت،اگر ماولایت مدار باشیم ولایت مسیر سعادت رابرای مامشخص نموده است  ،انقلاب اسلامی عیب ونقصی ندارد هرعیبی هست از مسلمانی ماست،مشکل مادر جمهوریت ماست ماباید کسی رابه عنوان رئیس جمهور انتخاب کنیم که مدیر ومدبر  وباکفایت باشد و البته که باید ولایت مداری راهم به همه شاخص ها اضافه نماییم و درکنار آن ایمان از دیگر شاخصه هاست که انسان باایمان دنبال شیطان نمی رود وسرنوشت  مسلمانان رابه کافران وشیاطین گره نمی زند.

سردار چمن افزود امروز استراتژی دشمن عدم شرکت مردم در انتخابات ونیامدن پای صندوق رای می باشد ودر عوض استراتژی ما  آمدن به پای صندوق رای وپشت نظام راخالی نکردن وحضور حداکثری مردم در این انتخابات ومایوس کردن دشمنان است.

وی اظهار داشت:امروز نوبت من وشماست که از این حرم  یعنی جمهوری اسلامی باحضور آگاهانه خود در انتخابات دفاع کنیم ولازم نیست ماهزاران کیلومتر راه راطی کنیم تابه سوریه وغیره برویم وفقط ۱۰۰ یا۱۵۰ متر از درب خانه تا پای صندوق رای برویم واین گونه از حرم دفاع کنیم  تانام ماهم در زمره مدافعان حرم نوشته شود.

 سردار چمن گفت: این لطف انقلاب اسلامی است که ماآزادانه در انتخابات شرکت می کنیم  وبه کاندید مورد نظرخود رای می دهیم چرا که برخی از کشور ها هستند که حتی چهره رای را تابه حال ندیده اند.

فرمانده سپاه استان  اظهار داشت: ماه خرداد ،ماه حماسه  سازی ها وحماسه آفرینی ها معرفی نمود تا یک بار دیگر حماسه ای نو خلق کنیم و افراد رای اولی باید قدر دان این انقلاب  باشند چون یک توفیق الهی وسیاسی برای آنها فراهم شده که در سرنوشت کشور سهیم باشند و خداوند راشاکر باشید که عمر شما را در زمان وعصر امامین انقلاب قرار داد.

در پایان این سفر فرمانده سپاه استان  با پرسنل خدوم وزحمتکش مر کز بهداشت شهرستان دیدار و ضمن عرض خداقوت به این عزیزان از تلاشهای آنها در ایام کرونا تشکر وقدر دانی نمود.

 

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: