سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۳۵۱۱۳۴
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۴۰۰- ۴۰: ۱۴
فرماندار مرکز لرستان گفت: اعضای شعب در شهرستان خرم‌آباد حق تبلیغ و توصیه به رأی دادن به فرد خاصی را ندارند.

به گزارش خبرگزاری بسیج از لرستان، جعفر طولابی در جلسه توجیهی با نمایندگان فرماندار در شعب اخذ رأی گفت: آنچه در انتخابات برای ما مبنا بوده و خواهد بود، عمل به قانون است، که فرایند مراحل اجرایی انتخابات بر این مبنا استوار بوده و بر اساس برنامه زمان بندی هم تا به حال بدون کوچک‌ترین مشکلی همه مراحل اجرایی انتخابات را انجام داده‌ایم و آماده هستیم برای روز برگزاری انتخابات که شاهد حضور پرشور مردم عزیزمان باشیم.

وی ادامه داد: مسئولیت همه عوامل اجرایی انتخابات، مسئولیت سنگین و خطیری است و آنچه که بر عهده آنهاست امانتداری و صیانت از آرای مردمی است، که بایستی همگی بر اساس مقررات حرکت کنیم و در جهت سلامت انتخابات دقت و تلاش لازم را داشته باشیم.

فرماندار مرکز لرستان ضمن تشریح وظایف نمایندگان فرماندار در شعب اخذ رأی، اظهار داشت: مسئولیت و مدیریت شعبه اخذ رأی بر عهده نماینده فرماندار است و بایستی اوضاع کلی امورات اجرایی را کنترل کند.

طولابی بیان کرد: امسال به خاطر شرایط کرونایی انتخابات نسبت به دوره‌های گذشته قدری متفاوت خواهد بود و شروع انتخابات امسال از ساعت ۷ صبح روز جمعه و پایان آن حداکثر تا ساعت ۲۴ همان روز قابل تمدید خواهد بود، تمدید این زمان بر اساس تصمیمات مسئولین کشوری و استانی اطلاع رسانی خواهد شد و به منظور کنترل و نظارت بر مسائل بهداشتی یک نفر به عنوان ناظر بهداشتی به صورت ثابت در محل شعبه حضور خواهد داشت.

وی ضمن تاکید بر دقت لازم در شمارش و تجمیع آرا و تنظیم درست صورت جلسات گفت هر شعبه انتخابات در سراسر کشور به صورت آنلاین به سرور مرکزی ستاد انتخابات کشور متصل است و همه شعب از طریق ستاد انتخابات کشور رصد می‌شوند و شما به عنوان نمایندگان فرماندار باید بر این امر نظارت داشته باشید که محل شعب فاقد آثار تبلیغاتی نامزدهای انتخاباتی باشد و اعضای شعبه حق تبلیغ و توصیه به رأی دادن به فرد خاصی را ندارند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
خبرهای مرتبط
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar