سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۳۵۱۵۶۹
تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۴۰۰- ۴۲: ۱۹
حیدری در نشست روشنگری:
در نشست روشنگری حوزه نرجس خاتون ناحیه مرکزی یزد با همکاری حوزه معصومیه (س) مطرح شد: اگر این شهر دارالعباده بر اساس الگو‌ها و نماد‌های ایرانی و اسلامی اداره شود تمامی مشکلات حل خواهد شد.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از یزد: سرمربی و مربیان حلقه‌های صالحین حوزه نرجس خاتون ناحیه مرکزی با همکاری مدرسه علمیه معصومیه (س) نشست روشنگری با حضور حجت الاسلام حیدری از سازمان اداره اوقاف با موضوع کاندیدا‌های شورای شهر و حضور حداکثری مردم در انتخابات در این مدرسه برگزار کرد.
حیدری در بحث کاندیدا‌های شورای شهر گفت: کسانی را باید برای شورای شهر برگزینیم که در تلاش برای پیاده کردن الگوی اسلامی و پیشرفت شهر و خدمات شهرمان باشد. اگر این شهر دارالعباده بر اساس الگو‌ها و نماد‌های ایرانی و اسلامی اداره شود تمامی مشکلات حل خواهد شد.
وی اظهار داشت: برای این که اصلح‌ها رای بیائرند باید متحد شویم که در غیر این صورت موفق نخواهیم شد. مشکل این است که دشمنان داخلی و خارجی در باطل خود اتحاد دارند، ولی ما در حق خودمان اتحاد نداریم.
نماینده اداره اوقاف تصریح کرد: بارای حضور حداکثری باید تمام تلاشمان را با همه‌ی نیروهایمان به کار ببندیم. افرادی که قشر خاکستری هستند را پیدا کنیم و با آن‌ها با همان منطق خودشان پیش برویم و قانعشان کنیم که اشتباه در رای دادن نیست اشتباهمان در رای نادرستمان است.
حیدری خاطر نشان کرد: برای نشان دادن حضور پرشور مان به دشمنان و کور کردن چشمشان هر خانواده یک گروه خانوادگی به نام شهدا تشکیل دهد و در روز رأی گیری خانوادگی به محل اخذ رای بروند و پس از رای دادن عکس بگیرند و در مجازی به اشتراک بگذارند تا منافقین و غربی‌ها ببینند که این همه تاکیدشان بر رای ندادن روی مردم ما اثر نداشت.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: