سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۳۵۱۹۷۹
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۴۰۰- ۵۷: ۲۳
دلنوشته:
مسئول خبرگزاری بسیج : بی شک نمره بیست برای مردم در تاریخ ثبت شد.


وقتی در مراکز رای گیری جهت بازدید و تهیه گزارش به همراه همکاران حضور یافتم شرکت انبوه مردم در انتخابات را دیدم احساس غرور کردم،مردمانی پاک از نسل جهان آرا و بابایی ها، مردمانی از نسل قاسم سلیمانی ها، سرزمین مالک اشترهای خمینی که در سیاهی تاریخ استکبار مانند خورشید تابان نور امید را دل مستضعفین و محرومان جهان پراکنده کرد.

اینجا سرزمین مینودری، که بهشت برای پرواز مردان آهنینش کوچک است، قزوین با مشارکت حداکثری نشان داد با خورشید تابناک ولایت هیچ تاریکی در مسیرشان وجود ندارد. جایی که سردار آزادگان، مرد بلند پرواز آسمانها در دل تاریخ ثبت شدند. نسلی از عاشورا، یادگاران ام الرصاص، غواص هایی که دستشان بسته شد، تا دستان یک ملت آزادانه بر صورت استکبار کوبیده شود.
هنوز سیاهی شب سایه افکنده اما مردمانی از جنس نور حضور دارند و بر صورت شب سیلی میزنند.

بصیرتی از جنس اویس قرنی، از جنس سلمان و ابوذر، سرزمین هزاردستان که عندلیب خوش آواز سکوت کرده است تا لحن خوش آوای مردمانی بهشتی را بشنود.

تا قیامت می توان بر گونه های گلبرگان این سرزمین نوشت، سرخی رنگتان به زیبایی خون سرداران باد، دلهای مردمان سرزمینم شاد باد.

 

هادی انصاری رامندی مدیر مسئول خبرگزاری بسیج قزوین

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar