سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۳۵۲۰۹۳
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۴۰۰- ۲۴: ۱۳
فرمانده سپاه ناحیه آشتیان:
سرهنگ پاسدار محمود رضایی گفت:حضور مردم در پای صندوق های رای زمینه ساز خنثی سازی تهدیدها وتحریم ها شد ورای بالا قدرت مطالبه گری مردم راافزایش واحساس مسئولیت بیشتری رامتوجه دولت آینده خواهدکرد.

به گزارش خبرگزاری بسیج  استان مرکزی از آشتیان ؛سرهنگ پاسدار محمود رضایی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج آشتیان گفت: مردم علیرغم تبلیغات دشمنان حماسه بزرگی در انتخابات رقم زدند وشکست مفتضحانه ای  و ناامیدی برای دشمنان این کشور به وجود آوردند.

سرهنگ پاسدار محمود رضایی بیان داشت: دیروز روز تجلی اراده های ملی بودو دوباره برگ زرینی به تقویم ملت این کشور افزوده شد این حکایت مرادو مرید است رهبر معظم انقلاب فرمودند( امروز برای ملت ایران که جشن باشد )و همین هم شد انبوه جمعیت در شعب اخذ رای تاییدی برحماسه ساز بودن ملتی بود که همیشه دوست ودشمن راغافلگیر میکند

وی تصریح کرد:حضور مردم در پای صندوق های رای زمینه ساز خنثی سازی تهدیدها وتحریم ها شد ورای بالا قدرت مطالبه گری مردم راافزایش واحساس مسئولیت بیشتری رامتوجه دولت آینده خواهدکرد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar