سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۳۵۲۴۴۷
تاریخ انتشار: ۳۰ خرداد ۱۴۰۰- ۴۳: ۲۱
مسئول سازمان بسیج اصناف استان کرمان عنوان کرد:
مسئول سازمان بسیج اصناف و عضوکمیسیون نظارت استان کرمان اعلام کرد: با توجه به کاهش آسیب های اقتصادی ،رونق اقتصادی و مبارزه با شیوع بیماری کرونا که استان کرمان نیز درگیر این ویروس منحوس شده است و سبب تعطیلی صنوف شهر کرمان شده است لازم و ضروری است مجموعه سازمان های دولتی این طرح را حمایت کنند.

به گزارش خبرنگار سرویس اصناف خبرگزاری بسیج ؛ جلسه فروش مجازی با توجه به تعطیلی مجموعه اصناف کرمان با حضور ریاست محترم سازمان بسیج اصناف وفعالان اقتصادی استان و فرماندهان حوزه های اصناف مرکز استان، ریاست سازمان صمت استان،مدیر کل فناوری استان ، معاون بازرگانی و بازرسی صمت و تعدادی از شرکت ها وفروشگاه مجازی  برگزار شد.


رهرو مسئول سازمان بسیج اصناف و عضوکمیسیون نظارت استان کرمان اعلام کرد:  با توجه به کاهش آسیب های اقتصادی ،رونق اقتصادی و مبارزه با شیوع بیماری کرونا که استان کرمان نیز درگیر این ویروس منحوس شده است و سبب تعطیلی صنوف شهر کرمان شده است لازم و ضروری است مجموعه سازمان های دولتی این طرح را حمایت کنند.

ریاست سازمان صمت استان اعلام کرد: این طرح را از  28 اسفند  در پنج مرکز فروش اقلام ضروری و تنظیم بازار شروع میکنند و از اداره پست نیز خواستند که به عنوان بخش دولتی هزینه حمل کالا را به حداقل برساند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: