سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۳۵۴۱۴۶
تاریخ انتشار: ۰۷ تير ۱۴۰۰- ۱۲: ۱۹
اسفنانی:
مدیرکل تعزیرات حکومتی تهران گفت: با توجه به اینکه قیمت نهاده‌ها قرار نیست افزایش پیدا کند، افزایش قیمت شیر خام هم غیر قانونی است.
به گزارش خبرگزاری بسیج محمدعلی اسفنانی مدیرکل تعزیرات حکومتی تهران، در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا قیمت افزایش لبنیات به تعزیرات ابلاغ شده است؟ گفت: همین امروز پیگیری کردم و هنوز هیچ مصوبه‌ای برای افزایش قیمت شیر خام نداریم و، چون برخی مسئولان اعلام کردند قیمت نهاده‌ها افزایش پیدا نمی‌کند پس افزایش قیمت شیرخام هم غیر قانونی است و اگر ستاد تنظیم بازار، مصوبه‌ای داشت به ما ابلاغ می‌شود.
وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا افزایش قیمت نوشابه و برخی نوشیدنی‌ها را بهانه افزایش قیمت شکر قانونی می‌دانید؟ گفت: نوشیدنی‌ها جزو کالا‌های مشمول قیمت گذاری تثبیتی نیست و بازار باید قیمت را تنظیم کند، اما این که بخواهند به بهانه افزایش قیمت شکر، دستمزد کارگر و اجاره و ... قیمت تولیدات شان را افزایش دهند به هیچ عنوان توجیه قانونی ندارد و سازمان حمایت حقوق مصرف کنندگان، تکلیف قانونی دارد که در این زمینه حضور پیدا کند.
مدیر کل تعزیرات حکومتی تهران افزود: این سازمان در مواردی که تشخیص دهد افزایش قیمت غیر متعارف و بی رویه است، مطابق نظام نامه‌ای که تنظیم شده است باید با تخلفات برخورد کند و وظیفه سازمان حمایت بررسی و تحلیل قیمت است و جایی که قیمت براساس نظر کارشناسان سازمان حمایت واقعی نباشد، باید به ما گزارش کنند تا تشکیل پرونده دهیم و رسیدگی کنیم.
آقای اسفنانی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا این موضوع صحت دارد که مرغ به جای تخلیه در میدان بهمن با قیمت بالاتر از مصوب در مناطق دیگر تخلیه می‌شود، اما ادعا می‌کنند که در میدان بهمن تخلیه شده است؟ گفت: چنین گزارشی دریافت نکرده ام؛ موضوع را بررسی می‌کنیم و اگر چنین اتفاقی افتاده باشد گزارش خلاف واقع و جرم است و باید مراجع قضایی رسیدگی کنند.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: