سقوط هواپیمای مسافربری کشورمان یکی از جنایات علنی آمریکایی‌ها است و با وجود این که آن‌ها گاهی مسیر اتفاقات را به گونه ای تغییر می دهند که خود بی گناه باشند اما در این حادثه نتوانستند از بار آن جنایت شانه خالی کنند.
کد خبر: ۹۳۵۴۵۲۷
|
۰۹ تير ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۰

به گزارش خبرگزاری بسیج از کرج، دریادار فدوی در آیین تکریم و معارفه فرمانده سپاه استان البرز که در سالن شهدای کانون شهید سبحانی کرج برگزار شد، با اشاره به روز افشای نقض حقوق بشر از سوی آمریکایی ها، اظهار داشت: سقوط هواپیمای مسافربری کشورمان یکی از جنایات علنی آمریکایی‌ها است و با وجود این که آن‌ها گاهی مسیر اتفاقات را به گونه ای تغییر می دهند که خود بی گناه باشند اما در این حادثه نتوانستند از بار آن جنایت شانه خالی کنند.

جنایت سقوط هواپیمای مسافربری ایران در سایه رعب و هراس آمریکایی ها رخ داد

وی افزود: آمریکایی ها به دلیل ترس و استیصال این جنایت هولناک را انجام دادند و این در حالی است که در آن زمان که اوج جنگ خلیج فارس بود آمریکایی‌ها عنوان کردند که این اقدام برنامه‌ریزی شده بود، آن‌ها در حالی مرتکب این جنایت شدند که نگرانی وحشتناکی از وجود خود و شناورشان و در مرز خطر بودنشان داشتند و در شرایطی که همه سیستم‌های ناو و شناور تایید می‌کردند که هواپیما مسافری و اوج‌گیرنده است، ترس موجب وقوع این جنایت شد.

جانشین فرمانده‌کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: این توفیق نصیب بسیاری از دلدادگان انقلاب شد که با شهادت خدمت خود را ابدی کنند و باقی بمانند. بالاترین درجه عاقبت‌بخیری این است که با شهادت از دنیا برویم؛ باید امیدوار به فضل خداوند باشیم. پروردگار می‌فرماید: به شهدا عنایت خاصی دارم. اکنون که تفکر می‌کنیم در می‌یابیم که این متناسب با خدایی خداست و انتها ندارد.

دریادار فدوی با بیان اینکه نسل جوان جنگ با دشمن در خانه خود را تجربه نکرده‌اند اما توفیق مدافع حرم بودن را دارند، عنوان کرد: همه ما از دنیا می‌رویم اما مهم این است که چگونه می‌رویم. خدا را شاکریم که به برکت انقلاب اسلامی و فرماندهی و هدایت حضرت امام خمینی (ره) و فرمانبری ما از امام حاضر این توفیق به وجود آمده که به جای اینکه از طول عمر صحبت کنیم از چگونگی آن بگوییم.

وی اذعان داشت: در مسیری گام نهاده‌ایم که انتهای آن بازگشت به خداوند و بهشت است که این راه پاسداری از انقلاب اسلامی است. این مسیر متنوع، دائمی و بعضاً جدید است. گاهی ماموریت‌های جدیدی بر عهده سپاه استان گذارده می‌شود که باید برای انجام آن‌ها نیز پای کار بود. به گفته سردار مولایی، در این استان همدلی موج می‌زند که این موضوع مصداق نظام خلقت است.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه خداوند برای خلق انسان به خود بارک الله گفت، خاطرنشان کرد: خداوند در دستورات خود می‌فرماید: اگر وحدت و همدلی داشته باشید من به شما عنایت دارم. هر جا مقطع جغرافیایی کوچک تری را می‌بینیم وحدت بیشتری مشاهده می‌شود. هرچه وحدت و همدلی بیشتر باشد گرفتاری‌هایی که خبیثان عالم ایجاد می‌کنند یا ملموس نمی‌شود و یا قابل تامل می‌شود.

دریادار فدوی با اشاره به اینکه کشور ما از ابتدای انقلاب مورد تهاجم آمریکا قرار گرفت، ادامه داد: این تحریم‌ها تمامی نداشت و تعطیلی بردار نبود. برخی مواقع این تحریم‌ها در دهه‌های ۷۰ و ۸۰ مضاعف شد اما به نوعی در سفره‌های مردم بروز نکرد که فقط خداوند می‌تواند چنین لطفی را در حق بندگانش کند. علیرغم اینکه سال‌ها این موقعیت ادامه داشت اما براساس انجام تکالیف مسئولین نظام ما سالم هستیم و دشمنان همواره احساس ترس می‌کنند.

وی با اشاره به وعده خداوند مبنی بر اینکه پس از هر سختی آسانی است، مطرح کرد: براساس استقامت و صبر مردم و تلاش مسئولین نظام خداوند پس از آن سختی‌ها آسانی‌هایی را به وجود می‌آورد که مردم پس از مدتی سال‌های تحریم را فراموش کنند که در این راستا باید تلاش‌های بسیاری صورت گیرد تا بتوانیم در مقابل خداوند رو سفید باشیم.

ارسال نظرات