سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۳۵۸۵۰۶
تاریخ انتشار: ۲۷ تير ۱۴۰۰- ۴۱: ۱۵
جمعی از شیوخ و بزرگان طوایف و معتمدین دشت آزادگان در سپاه ناحیه دشت آزادگان دور هم جمع شدند.
همگی آن‌ها بر این حرف تاکید داشتند که سپاه تنها ملجاء و پناهگاه مردم است و مطالبه گری حق آبه هورالعظیم، آب شرب، کشاورزی و دامپروری حق ماست و تجمعات مسالمت آمیز جوانان را برای تأمین آب و رفع معضل بیکاری را به حق می‌دانیم و هرگونه سوءاستفاده فتنه گران را از این مطالبه به حق را محکوم می‌کنیم و از مسولین مربوطه انتظار داریم که به خواسته و مطالبه گری جوانان عزیز ما جامه عمل بپوشانند. 

سرگرد مهدی طرفی فرمانده سپاه ناحیه دشت آزادگان ضمن خوشامدگویی به حاضرین در این جلسه گفت که سپاه همواره کنار مردم بوده و در مطالبه گری اجتماعی پیشتاز و پیشقدم است و کسانی که قصد سوءاستفاده شخصی و جناحی از مطالبه به حق مردم بابصیرت ما را دارند را محکوم می‌کنیم وبه هیچکس اجازه نخواهیم داد که برداشت سیاسی و امنیتی از این مطالبه گری اجتماعی به سود خود بکند. 
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar